Povezane vesti

Platila sam mu kauciju da izađe iz zatvora, ali se nije opametio! Uzimao je alkohol i opijao se: Seka Aleksić objasnila…

Platila sam mu kauciju da izađe iz zatvora, ali se nije opametio! Uzimao je alkohol i opijao se: Seka Aleksić objasnila…

Kurir 30.01.2019
Pevačica Seka Aleksić rođena je u Zvorniku i dete je mešovitog braka. Otac Milorad bio je mašinbravar, a majka Ibrahima službenica u fudbalskom klubu Drina. Seka ima i tri godine starijeg brata Nedžada. Ipak, njen životni put nije bio posut… »
Živela je u trošnoj sobi i spavala na strunjačama: Pevačica je sa osam godina morala da mesi hleb, sada uživa u srećnoj…

Živela je u trošnoj sobi i spavala na strunjačama: Pevačica je sa osam godina morala da mesi hleb, sada uživa u srećnoj…

Blic 30.01.2019
Pevačica Seka Aleksić je svoju karijeru započela pre osamnaest godina kada je snimila prvi album. Doduše i pre toga se bavila pevanjem, ali je ovo, recimo zvaničan datum. Rođena je 1981 godine u Zvorniku i retko ko zna da folk zvezda svoje… »
Šok ispovest Seke Aleksić! Nisam imala ni kupatilo, umirali smo od gladi!

Šok ispovest Seke Aleksić! Nisam imala ni kupatilo, umirali smo od gladi!

Svet & Skandal 30.01.2019
Seka Aleksić iako sada ima sve, ne zaboravlja kroz šta je sve prošla u detinjstvu, te navodi da nikada neće zaboraviti dane u siromaštvu i da se nikada neće promeniti, pored toga što sada uživa u potpunom luksuzu. Seka se seća bezbrižnog… »
Živu glavu izvukli iz rata, živeli u trošnoj sobi i spavali na strunjačama: Kupala sam se u koritu jer nismo imali…

Živu glavu izvukli iz rata, živeli u trošnoj sobi i spavali na strunjačama: Kupala sam se u koritu jer nismo imali…

Kurir 30.01.2019
Surova realnost koju je kao mala proživljavala u teškom siromaštvu danas je za popularnu pevačicu samo ružan san. Dok uživa u plodovima svog rada, ne zaboravlja dane u izbeglištvu, koji su učinili da sada na pravi način posmatra svet oko sebe… »

Vesti dana »