Povezane vesti

Trinkijeri: Ne mogu lagati, nismo zaslužili da idemo u Top8

Trinkijeri: Ne mogu lagati, nismo zaslužili da idemo u Top8

Sportski žurnal 30.01.2019
Košarkaši Partizana izgubili su večeras sa 77:78 u petom kolu Grupe E Evrokupa i tako ostali bez šanse da se plasiraju u četvrtfinale. Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je da njegova ekipa nije zaslužila da prođe u Top 8… »
Trinkijeri: Neću lagati, nismo zaslužili da prođemo u TOP 8! Navijači jesu...

Trinkijeri: Neću lagati, nismo zaslužili da prođemo u TOP 8! Navijači jesu...

Mozzart sport 30.01.2019
„Ovo može da bude prelomna tačka za ovu sezonu“, kaže trener Partizana. Partizan nije uspeo da dobije Ritas. A bio je tako blizu. Samo jedan odbranjeni napad daleko. Ipak, Artsjom Parahovski je pogodio šut s poludistance u poslednjoj sekundi i… »
Trinkijeri: "Imali smo scre, m*da i stomak, ali nismo zaslužili Top 8, nema šta da se lažemo"

Trinkijeri: "Imali smo scre, m*da i stomak, ali nismo zaslužili Top 8, nema šta da se lažemo"

Sportske.net 30.01.2019
Trener Partizana je jasan: ako nisi u stanju da odbraniš poslednje tri sekunde, ne zaslužuješ prolaz. Samo su navijači položili ispit. Nije Andrea Trinkijeri ništa krio posle dramatičnog poraza od Lijetuvos ritasa, rekavši da njegov tim nije… »
Trinkijeri: Mi nismo spremni za Top8 Evrokupa, ali Grobari jesu

Trinkijeri: Mi nismo spremni za Top8 Evrokupa, ali Grobari jesu

Sportski žurnal 30.01.2019
Košem Parahoskog u poslednjoj sekundi Ritas je pobedio (78:77) i eliminisao Partizan iz Evrokupa. Trener Partizana Andrea Trinkijeri iskreno je priznao posle poraza od Ritasa (77:78): - Sad mi je jasno ko je spreman za Top8 Evrokupa. Iskreno, mi nismo… »
Trinkijeri: Navijači zaslužili prolaz, mi nismo

Trinkijeri: Navijači zaslužili prolaz, mi nismo

N1 Info 30.01.2019
Trener Partizana Andrea Trinkijeri rekao je da se nada da će poraz od Ritasa, koji je koštao ‚crno-bele‘ prolaska u nokaut fazu Evrokupa, biti prelomna tačka za njegov tim. Partizan je u pretposlednjem kolu poražen na svom terenu od litvanskog… »

Vesti dana »