Povezane vesti

Bajern srušio Fenerbahče posle dva produžetka, Jović sjajan, Dangubić odličan (video)

Bajern srušio Fenerbahče posle dva produžetka, Jović sjajan, Dangubić odličan (video)

Sportski žurnal 31.01.2019
Himki pobedio Žalgiris, dobra rola Markovića, Baskonija bolja od Makabija, Barselona ubedljiva protiv Olimpijakosa. Košarkaši Himkija pobedili su na svom terenu Žalgiris sa 74:64 (19:17, 17:20, 11:19, 27:8). Ruski tim je do pobede predvodio Džordan… »
EL - Malo je jedan Milutinov, Pešić slomio užasni Olimpijakos! Himki bolji od Žalgirisa

EL - Malo je jedan Milutinov, Pešić slomio užasni Olimpijakos! Himki bolji od Žalgirisa

Sportske.net 31.01.2019
Barsa u totalnoj kontroli utakmice, Olimpijakos je imao samo jednu dobru četvrtinu. Poraz Žalgirisa od Himkija. Olimpijakos je danas na svom terenu dočekao Pešićevu Barselonu, i počišćen je sa terena, bilo je 55:76 (6:27, 22:11, 15:17 i 12:21)… »
Jokić: Trener i saigrači mi veruju

Jokić: Trener i saigrači mi veruju

Večernje novosti 31.01.2019
Videli ste da mi tri puta spuštaju loptu… Kada je tako, onda ću da dam sve od sebe da poentiram. Imam samopouzdanja – istakao je centar Denvera. Srpski košarkaš Nikola Jokić ostvario je osmi ovosezonski tripl-dabl učinak u pobedi Denvera nad Nju… »
Bogdanović: Ne znam koji je "plafon" ovog tima

Bogdanović: Ne znam koji je "plafon" ovog tima

N1 Info 31.01.2019
Bek Sakramento Kingsa Bogdan Bogdanović zadovoljan je time što je njegov tim rano prelomio meč sa Atlanta Hoksima (135:113). Srpski reprezentativac upisao je 16 poena (2-4 za dva, 3-10 za tri za 29 min), 4 skoka i 7 asistencija. “Uvek je dobro doći… »
Jokić: Trener i saigrači mi veruju, imam samopouzdanja

Jokić: Trener i saigrači mi veruju, imam samopouzdanja

N1 Info 31.01.2019
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić rekao je da je njegov tim zaigrao mnogo bolje u drugom poluvremenu i tako došao do pobede nad Nju Orleansom 105:99. Jokić je meč završio sa 20 poena (9-16 iz igre za 37 min), 13 skokova i 10 asistencija. “Morali… »
Kingsi proradili, Bogdan i Beli dvocifreni (video)

Kingsi proradili, Bogdan i Beli dvocifreni (video)

Mozzart sport 31.01.2019
Bogdan Bogdanović je ubacio 16 pena, a Nemanja Bjelica 12. Sakramento Kingsi su proradili. Posle vezanih poraza tim Dejva Jegera sada je nanizao dve pobede u tri utakmice i tako se sa 26 pobeda nalazi na 10. mestu na tabeli Zapadne konferencije. Kingsi… »
Jokić predvodio Denver do pobede, Bogdanović i Bjelica solidni

Jokić predvodio Denver do pobede, Bogdanović i Bjelica solidni

Danas 31.01.2019
Srpski košakaši u noći između srede i četvrtka imali su zapažene uloge u utakmicama NBA lige, a najupečativlji bio je Nikola Jokić koji je osmim „tripl-dablom“ u sezoni predvodio Denver do pobede od 105:99 nad Nju Orleansom. On je tako upisao… »
Dalas srušio MSG, KAT uz zvuk sirene, nemilosrdni Kelti

Dalas srušio MSG, KAT uz zvuk sirene, nemilosrdni Kelti

N1 Info 31.01.2019
Košarkaši Dalas Meveriksa ubedljivo su savladali Njujork Nikse u Medison Skver Gardenu rezultatom 114:90 i upisali tek treću pobedu na strani u poslednjih 16 utakmica. Ekipa iz Teksasa sad ima skor 23-27 i zauzima 13 mesto na Zapadu. Njujork, kojem je… »
Kingsi prejaki za Hokse, Bogdan 16+7, Beli 12+8

Kingsi prejaki za Hokse, Bogdan 16+7, Beli 12+8

N1 Info 31.01.2019
Košarkaši Sakramento Kingsa ubedljivo su pobedili Atlanta Hokse na svom terenu rezultatom 135:113, uz solidne partije srpskih internacionalaca Bogdana Bogdanovića i Nemanje Bjelice. Bogdanović je sa klupe sa skoro 29 minuta zabeležio 16 poena (5/14… »

Vesti dana »