Povezane vesti
Ljajić o slučaju "Žuta kuća": Međunarodna zajednica nije bila zainteresovana, Kosovo su stavili iznad prava i pravde
Blic 31.01.2019
Međunarodna zajednica nije bila zainteresovana da se procesuiraju odgovorni za slučaj "Žuta kuća", jer je Kosovo bilo iznad prava i pravde, kaže potpredsednik Vlade Rasim Ljajić. On je, komentarišući izjavu Dika Martija da su nestali ključni dokazi u… »
Vesti dana »
Vlast želi da održi sednicu o nepoverenju Vladi kako bi do raspisivanja izbora imala sve karte u rukama
Ozon press pre 5 satijoš 47 povezanih
SAD ukinule carine za Srbiju, napredak u pregovorima o NIS-u i ekonomske mere
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 83 povezane
U ruskim napadima na Ukrajinu oštećen konzulat Letonije: Poginulo 6 civila, desetine ranjeno, lideri Evropske unije na nogama!
Kurir pre 17 minutajoš 33 povezane
Prosečna plata skoro 190.000! Vojvodina je na drugom mestu Evo gde se u Srbiji zarađuje najviše, dok neki ne dobace ni do 82.000 dinara
Dnevnik pre 1 satjoš 36 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin poskupeli za dva dinara
Naslovi.ai pre 2 satajoš 42 povezane

