Povezane vesti
Hiljade otkaza posle protesta tekstilnih radnika u Bangladešu
Radio 021 31.01.2019
Vlasnici fabrika otpustili su više od 5.000 tekstilnih radnika u Bangladešu koji su tražili veće plate, a stotine su suočene s policijskim optužbama, javili su danas aktivisti. Otpuštanja su usledila posle protesta hiljada radnika ranije ovog meseca u… »
Najmanje 5.000 radnika otpušteno jer su tražili veće plate: Prave odeću za ceo svet, a rade za siću (video)
Kurir 31.01.2019
Vlasnici fabrika otpustili su više od 5.000 tekstilnih radnika u Bangladešu koji su tražili veće plate a stotine su suočene s policijskim optužbama, javili su danas aktivisti. Bangladeš ima najveću izvoznu industriju tekstila posle Kine. Otpuštanja su… »
Hiljade otpuštene posle protesta u tekstilnoj industriji u Bangladešu
N1 Info 31.01.2019
Vlasnici fabrika otpustili su više od 5.000 tekstilnih radnika u Bangladešu koji su tražili veće plate, a stotine su suočene s polilcijskim optužbama, javili su aktivisti. Bangladeš ima najveću izvoznu industriju tekstila posle Kine. Otpuštanja su… »
Vesti dana »
Viši sud u Beogradu: Komandantu Interventne jedinice određen pritvor do 30 dana
Beta pre 20 minutajoš 41 povezana
SAD izvele nove udare na ciljeve u Iranu, Teheran uzvratio udarima na Bahrein, Kuvajt i Jordan
Radio sto plus pre 1 satjoš 39 povezanih
Druga noć nereda: Vodeni topovi i zapaljena vozila na ulicama Belfasta
Beta pre 10 minutajoš 22 povezane





