Povezane vesti
SAD ne odustaju od stava, Kosnet ponovio zahtev: Priština što pre da promeni odluku o taksama i proceni partnerstvo sa SAD
Telegraf 01.02.2019
Kosnet je u intervjuu u emisiji "Interaktiv" KTV rekao da američka vlada veruje da je 2019. godina u kojoj bi mogao da bude postignut sveobuhvatni sporazum između Beograda i Prištine. Američki ambasador u Prištini Filip Kosnet ponovio je da SAD veruju da… »
Kosnett: Kosovo da suspendira takse i procijeni partnerstvo sa SAD-om
Al Jazeera 01.02.2019
Ambasador SAD-a u Prištini kaže da je privremena suspenzija taksi jedini način da se unapredi proces dijaloga Kosova i Srbije. Američki ambasador na Kosovu Phillip Kosnett ponovio je da Sjedinjene Američke Države veruju da će suspenzija taksi na robu iz… »
Vesti dana »
Aktuelni požari širom Srbije: Najteže u Deliblatskoj peščari i na Goču
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 30 povezanih
Najmanje 14 beba poginulo u požaru u bolnici u Islamabadu
Slobodna Evropa pre 20 minutajoš 25 povezanih
Nastavljena vanredna sednica Skupštine Srbije: Poslanici raspravljaju o rebalansu budžeta i još 58 tačaka dnevnog reda
Insajder pre 30 minutajoš 18 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju: Promenljivo oblačno i toplo sa temperaturom do 34 stepena
Naslovi.ai pre 49 minutajoš 19 povezanih



