Povezane vesti
Odbrana traži izuzeće suda u postupku za otmicu Cvijetića
Politika 01.02.2019
U sudnicu su juče došli svi okrivljeni za otmicu u saizvršilaštvu: Goran Kovačević, Dalibor Bogdanović, Vladica Rakić, Nenad Stević i Božidar Bosnić. Novi Sad - Suđenje za otmicu Gorana Cvijetića, koja se dogodila u maju 2017, počelo je juče uz jake mere… »
Odloženo suđenje za otmicu Gorana Cvijetića na Detelinari
Radio 021 01.02.2019
Glavni pretres na suđenju petorici okrivljenih zbog otmice Gorana Cvijetića (43) na Detelinari u maju prošle godine, odložen je u Višem sudu u Novom Sadu. Kako prenosi Dnevnik, nakon što je odbijen predlog advokata Gorana Stupara, novoangažovanog… »
Suđenje za otmicu Cvijetića: Traže izuzeće sudija
Večernje novosti 31.01.2019
Odložen početak suđenja petorici optuženih za otmicu Gorana Cvijetića iz Budisave, jer su branioci tražili izuzeće predsednika krivičnog veća i predsednika Višeg suda u Novom Sadu. U VIŠEM sudu u Novom Sadu, danas je odložen početak suđenja petorici… »
Vesti dana »

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 1 satjoš 25 povezanih

Međunarodna akcija pojačane kontrole brzine u saobraćaju u 34 evropske države i lokalni izveštaji o saobraćaju u Pirotu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 22 povezane

ŽREB ZA LŠ - Njih Terzić nikako nije želeo, Zvezda dobila potencijalne rivale u plej-ofu
Sportske.net pre 51 minutajoš 27 povezanih

Teška saobraćajna nesreća na granici Italije i Slovenije: Poginula žena iz Srbije, povređene četiri osobe
Euronews pre 1 satjoš 19 povezanih