Povezane vesti
Šta je zaista rekao Flige o presudi Karađiću i Mladiću?
Mondo 01.02.2019
Intervju Kristofa Fligea, nemačkog sudije Haškog tribunala i kasnije Međunarodnog rezidualnog mehanizma izazvao reakcije u regionu. Ispostavilo se da je taj intervju "slobodno interpretiran u medijima". Delove intervjua Kristofa Fligea, koji je nedavno… »
Ko je sudija Haškog tribunala koji "oslobađa" Šešelja, Mladića i Karadžića?
Telegraf 01.02.2019
Francuskog sudiju "optužuju" da donosi drugačije odluke kada je u pitanju Međunarodni kazneni sud za bivšu Jugoslaviju. Intervju bivšeg haškog sudije Kristofa Fluga, koji je u izjavi za nemački list Cajt optužuje sudiju Žan Klod Antonetija da za haške… »
Dojče vele: Lažna vest o Karadžiću i Mladiću
Vesti online 01.02.2019
Srpski mediji su na sav glas preneli da se u žalbenom postupku sprema oslobađajuća presuda Radovanu Karadžiću i Ratku Mladiću. Dojče vele rekonstruiše put te vesti koja je sindromom gluvih telefona i kopi-pejst novinarstva sasvim izvitoperena. "Ratko i… »
Vesti dana »
AMSS: Pojačan saobraćaj, promenljivi uslovi vožnje zbog najavljenih padavina
Nova pre 1 satjoš 23 povezane
U Srbiji danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, najviše do 33 stepena
Insajder pre 1 satjoš 22 povezane
Rasprava o nepoverenju Vladi: Sve što treba da znate o današnjoj sednici Skupštine Srbije i (eventualnim) izborima
Nedeljnik pre 1 satjoš 9 povezanih
Tramp negira da SAD ostaju bez municije za sukob s Iranom; Netanjahu stiže u Vašington
RTS pre 1 satjoš 9 povezanih




