Povezane vesti
Kuburović: Zakon o poreklu imovine na proleće u skupštini
N1 Info 03.02.2019
Ministarka pravde Nela Kuborović najavila je da će se u javnosti uskoro pojaviti Nacrt zakona o poreklu imovini i da bi na proleće trebalo po hitom postupku da uđe u skuštinsku proceduru. Kuborović je za list Blic od nedelje, kazala da je radna… »
Zakon o poreklu imovine na proleće, proveravaće se svi sumnjivi građani 10 godina unazad
Radio 021 03.02.2019
Ministarka pravde Nela Kuburović najavila je da će se Nacrt zakona o poreklu imovine uskoro pojaviti u javnosti, da se nada da će se taj zakon tokom proleća naći u skupštinskoj proceduri i da će biti u primeni tokom ove godine. Kuburović je za… »
Ministarka pravde Nela Kuburović: Zakon o poreklu imovine na proleće u skupštini
Kurir 03.02.2019
Kuburović je rekla da se sa tim zakonom zastalo zbog potpune reorganizacije sudstva i tužilaštva. BEOGRAD - Ministarka pravde Nela Kuburović najavila je da će se Nacrt zakona o poreklu imovine uskoro pojaviti u javnosti i da se nada da će se taj… »
Vesti dana »

Za razliku od Pionirskog parka, ispred Skupštine Srbije je sve očišćeno
Al Jazeera pre 1 satjoš 53 povezane

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 18 satijoš 9 povezanih

Vasiljević: Naša procena o 107.000 učesnika veoma realna, izuzetno masovan skup
NIN pre 2 satajoš 26 povezanih