Povezane vesti

Antić: EU da reaguje na pretnje Pacolija Dačiću

Antić: EU da reaguje na pretnje Pacolija Dačiću

Politika 04.02.2019
Pretnja Bedžeta Pacolija Ivici Dačiću ne sme ostati bez oštre reakcije međunarodne zajednice, a pre svega Evropske unije, istakao je danas funkcioner SPS-a Aleksandar Antić. „Bedžet Pacoli prešao je svaku granicu civilizovanog ponašanja… »
Antić: Nema nikakve sumnje da je Srbija većinski vlasnik kombinata Trepča

Antić: Nema nikakve sumnje da je Srbija većinski vlasnik kombinata Trepča

Novi magazin 04.02.2019
Ministar rudarstva i energetike Aleksandar Antić rekao je da nema nikakve sumnje da je Srbija većinski vlasnik rudarskog kombinata "Trepča" i da nikome neće dopustiti otimanje imovine, što upravo odlukama pokušava prištinska vlast. "Nema nikakve… »
Ivice, Ako neko pokuša da te ubije, da znaš da smo mi: Pacoli bezobrazno pretio Dačiću!

Ivice, Ako neko pokuša da te ubije, da znaš da smo mi: Pacoli bezobrazno pretio Dačiću!

Pravda 04.02.2019
Nezapamćen diplomatski skandal desio se na sastanku ministara spoljnih poslova u Bukureštu, kada je tzv. kosovski ministar Bedžet Pacoli srpskom šefu diplomatije Ivici Dačiću otvoreno zapretio smrću! Pacoli je, kako se saznaje, bez pardona, i to na… »
Pacoli pretio Dačiću smrću?!

Pacoli pretio Dačiću smrću?!

Mondo 04.02.2019
Kosovski ministar spoljnih poslova Bedžet Pacoli je na ministarskom sastanku u Bukureštu srpskom šefu diplomatije Ivici Dačiću otvoreno zapretio smrću, piše današnji "Kurir". Foto: Tanjug/MSP/Ognjen Stevanović Prema navodima lista, Pacoli je bez… »
Albanci su nervozni: Pacoli pretio Dačiću smrću na skupu u Bukureštu

Albanci su nervozni: Pacoli pretio Dačiću smrću na skupu u Bukureštu

Telegraf 04.02.2019
Već sam oguglao na pretnje, ali ovo je prvi put da mi neko od albanskih političara tako direktno, kaže Dačić. Ministar spoljnih poslova tzv. Kosova Bedžet Pacoli je na ministarskom sastanku u Bukureštu, prvom potpredsedniku Vlade Srbije i šefu… »

Vesti dana »