Povezane vesti
Zapadna Morava se izlila u blizini Kraljeva
N1 Info 04.02.2019
Naglo otapanje snega i kiša koja pada od nedelje, doveli su do porasta vodostaja Zapadne Morave koja se izlila u blizini Kraljeva. Domaćinstva nisu ugrožena, ali je preventivno uvedeno dežurstvo u priobalnim naseljima. Postavljene su i crpne pumpe… »
Porast Zapadne Morave, domaćinstva nisu ugrožena
RTS 04.02.2019
Naglo otapanje snega, ali i kiša koja pada od sinoć, doveli su do porasta vodostaja Zapadne Morave. Domaćinstva nisu ugrožena, ali je preventivno proglašena vanredna odbrana od poplava kod Kraljeva. Nekoliko desetina hektara obradivog zemljišta u… »
Vodostaji reka u porastu, nema opasnosti od poplava
Studio B 04.02.2019
Zbog topljenja snega, vodostaji reka u Srbiji su u porastu, ali nema opasnosti od izlivanja, kaže za RTS Zvonimir Kocić iz preduzeća „Srbijavode“. Zvonimir Kocić je, gostujući u Dnevniku RTS-a, naveo da ne očekuju povećanje vodostaja i dostizanje… »
Vesti dana »
Kad i gde možete da gledate meč Mađarska – Srbija na Evropskom prvenstvu u vaterpolu?
Danas pre 2 satajoš 29 povezanih
Zbog košave subjektivni osećaj da je pet stepeni hladnije, na istoku Srbije ledeni dan
N1 Info pre 2 satajoš 20 povezanih






