Povezane vesti

Milan Borjan: Supruga je želela da ostanem u Zvezdi, svašta je prošla u poslednje vreme...

Milan Borjan: Supruga je želela da ostanem u Zvezdi, svašta je prošla u poslednje vreme...

Mozzart sport 04.02.2019
„To na društvenim mrežama nije bio napad na nju, nego na moju porodicu. To nije maslo navijača koji su stalno na utakmicama i koji znaju koliko sam dao Zvezdi" kaže čuvar mreže crveno-belih. (Od izveštača MOZZART Sporta iz Antalije) Osmeh je… »
Milan Borjan: Ostajem u Zvezdi do kraja karijere, nisam zaslužio da napadaju moju porodicu i mene!

Milan Borjan: Ostajem u Zvezdi do kraja karijere, nisam zaslužio da napadaju moju porodicu i mene!

Hot sport 04.02.2019
Milan Borjan produžio je ugovor sa Crvenom zvezdom do 2023. godine, a danas se tim povodom obratio medijima koji se nalaze na pripremama u Beleku. Od specijalnog izveštača iz Beleka – Darko Noveski Crvena zvezda je rešila pitanje golmana u naredne… »
Borjan: Ne mogu više da se selim... Hoću redovno u LŠ!

Borjan: Ne mogu više da se selim... Hoću redovno u LŠ!

Mondo 04.02.2019
"Ova ekipa je napravila prelepu priču i treba samo da nastavimo... Iskreno, preozbiljni smo", zadovoljan je prvi golman Crvene zvezde posle produžetka ugovora. /Od novinara MONDA iz Antalije/ Strepnja navijača Crvene zvezde kada je u pitanju ostanak… »

Vesti dana »