Povezane vesti

Predsednik Vučić na Instagramu najavio kampanju Budućnost Srbije

Predsednik Vučić na Instagramu najavio kampanju Budućnost Srbije

Beta 05.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je na Instagramu svoju kampanju Budućnost Srbije, uz sliku na kojoj pokazuje na neka mesta na jugu Srbije koja će posetiti. Vučić je, gostujući u ponedeljak na TV Hepi, rekao da kampanju počinje u… »
Vučić na Instagramu najavio svoju kampanju Budućnost Srbije

Vučić na Instagramu najavio svoju kampanju Budućnost Srbije

N1 Info 05.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je na Instagramu svoju kampanju Budućnost Srbije, uz sliku na kojoj pokazuje na neka mesta na jugu Srbije koja će posetiti. Vučić je, gostujući u ponedeljak na TV Hepi, rekao da kampanju počinje u… »
Vučić "Budućnost Srbije" započeo na Instagramu

Vučić "Budućnost Srbije" započeo na Instagramu

Mondo 05.02.2019
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, započeo je juče najavljenu kampanju "Budućnost Srbije" na novom instagram nalogu. Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić Na prvoj objavljenoj fotografiji na nalogu BudućnostSrbijeAV, vidi se kako predsednik predstavlja… »
Vučić kampanju najavljuje i na Instagramu

Vučić kampanju najavljuje i na Instagramu

Blic 05.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić promovisao je početak kampanje “Budućnost Srbije” na novom, istoimenom Instagram profilu. Taj profil otvoren je u svhu kampanje koju je Vučić juče najavio. Na prvoj fotografiji koja je objavljena na nalogu… »
Srbija mora da sačuva svoje nacionalne interese

Srbija mora da sačuva svoje nacionalne interese

Politika 05.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će u četvrtak započeti kampanju „Budućnost Srbije”, u okviru koje će obići svih 29 okruga u Srbiji kako bi građanima predstavio postignute rezultate. Srbija mora da sačuva svoje nacionalne… »
Vučić: Simbol politike opozicije su vešala, a moje budućnost Srbije

Vučić: Simbol politike opozicije su vešala, a moje budućnost Srbije

Blic 05.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je sinoć da će u četvrtak započeti kampanju "Budućnost Srbije", u okviru koje će obići svih 29 okruga u Srbiji kako bi građanima predstavio postignute rezultate, kakvi su dalji planovi i da čuje… »
Vučić: Obilaziću 29 okruga u Srbiji i razgovarati sa građanima

Vučić: Obilaziću 29 okruga u Srbiji i razgovarati sa građanima

Danas 05.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će obići 29 okruga u Srbiji i sa građanima razgovarati o tome šta ih tišti i koji su njihovi problemi. Vučić je na TV Hepi kazao da će sa građanima razgovarati i o tome šta je sve dobro… »
Vučić: Učiniću sve da sprečim ratni sukob, bez poniženja Srbije; Simbol politike opozicije su vešala, moje - budućnost…

Vučić: Učiniću sve da sprečim ratni sukob, bez poniženja Srbije; Simbol politike opozicije su vešala, moje - budućnost…

Večernje novosti 05.02.2019
Gostujući na Tv Hepi, predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o aktuelnim dešavanjima u zemlji, uspesima Vlade, stanju na KiM, otimanju Trepče, protestima opozicije... PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić kaže da je spreman da učini sve što… »

Vesti dana »