Povezane vesti
Na granici sa Bugarskom zaplenjeno 100.000 falsifikovanih dinara
Novi magazin 05.02.2019
Carinici na graničnom prelazu Gradina, sa Bugarskom, zaplenili su 100.000 falsifikovanih dinara u apoenima od po 2.000 dinara, koje je pokušao da prokrijumčari jedan državljanin Makedonije (39), saopšteno je danas. Prekršaj je otkriven u automobilu… »
Zaplenjeno 100.000 falsifikovanih dinara
Dnevnik 05.02.2019
BEOGRAD: Carinici su, u saradnji sa graničnom policijom, na graničnom prelazu Gradina, na izlazu iz zemlje, sprečili krijumčarenje 100.000 falsifikovanih dinara, u apoenima od po 2.000 dinara. Prekršaj je otkriven u ponedeljak, u automobilu "alfa romeo"… »
Vesti dana »

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima i raketama, sa višestrukim žrtvama i štetom na istoku i jugu
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 35 povezanih

Milojević nije pao na provokacije poljaka: Nema straha! Ovo je Zvezdinih startnih 11, uz sve dileme!
Kurir pre 45 minutajoš 35 povezanih

Šapić: Saobraćaj na Trgu republike, Terazijama i Vasinoj ulici biće pušten do 1. septembra
Nova ekonomija pre 8 satijoš 27 povezanih