Povezane vesti
MAT: Slabiji rezultati srpske ekonomije u decembru, smanjuje se procenjeni rast BDP
SEEbiz 05.02.2019
BEOGRAD - Procena rasta bruto domaćeg proizvoda (BDP) Srbije u 2018. godini od 4,4 odsto mogla bi biti korigovana na 4,2 ili 4,3 odsto, jer su ostvareni niži rezultati od procene u rastu industrijske proizvodnje, prometu trgovine na malo i… »
MAT: Slabiji rezultati privrede u decembru, smanjuje se procenjeni rast BDP
N1 Info 05.02.2019
Procena rasta bruto domaćeg proizvoda (BDP) Srbije u 2018. godini od 4,4 odsto mogla bi biti korigovana na 4,2 ili 4,3 odsto, jer su ostvareni niži rezultati od procene u rastu industrijske proizvodnje, prometu trgovine na malo i spoljnotrgovinskoj… »
Trećina robe za svetsku pijacu ide iz Vojvodine
Dnevnik 05.02.2019
Ukupna spoljnotrgovinska robna razmena Srbije u 2018. godini porasla je za 10,9 posto na 38,18 milijardi evra, pri čemu je izvoz povećan za 8,1 procenat, a uzvoz za 13 odsto u odnosu na prethodnu godinu. Izvezeno je robe u vrednosti od 16,27 milijardi… »
Vesti dana »
Nuklearna sila miri Trampa i Iran? "Spremni da budemo domaćini pregovora" Stigla objava iz Bele kuće, raketa sa 100 eksploziva pala u centar Tel Aviva (video)
Kurir pre 34 minutajoš 16 povezanih
Pao avion sa 121 osobom, ima mnogo žrtava: "Herkules" se srušio blizu piste, prizori na mestu nesreće su stravični
Mondo pre 58 minutajoš 12 povezanih
Siner oborio Đokovićev rekord: "Srećan sam, ali ja ne igram za ovo"
Mondo pre 38 minutajoš 15 povezanih





