Povezane vesti
Tači: Mala korekcija granica prihvatljiva za konačni sporazum
Vesti online 05.02.2019
Predsednik Kosova, Hašim Tači, izjavio je danas da bi Priština trebalo da da deo teritorije kao cenu za konačni sporazum sa Beogradom. On je to rekao na forumu održanom u Savetu za spoljne odnose u Vašingtonu, a prenosi prištinska Gazeta ekspres. - Ako… »
Tači: Mala korekcija granica bila bi prihvatljiva za konačni sporazum sa Srbijom
Kurir 05.02.2019
Tači je rekao da su jezero Gazivode, Mitrovica i Trepča resursi o kojima se ne pregovara. PRIŠTINA - Predsednik privremenih institucija na Kosovu i Metohiji Hašim Tači izjavio je u Vašingtonu da bi "mala korekcija granica" bila prihvatljiva za postizanje… »
Tači: Mala korekcija granica prihvatljiva za konačni sporazum sa Beogradom
N1 Info 05.02.2019
Predsednik Kosova Hašim Tači izjavio je u Vašingtonu da bi "mala korekcija granica" bila prihvatljiva za postizanje konačnog sporazuma s Beogradom, preneo je prištinski portal Gazeta ekspres. "Ukoliko bi mala korekcija granice bila cena za postizanje… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno, vetrovito, sa toplijim periodom i najavom hladnog talasa
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih
Obradović: Cilj nam je, ne samo da pobedimo Makabi, nego i da dominiramo
RTV pre 1 satjoš 35 povezanih
Tema jutra: Pozivanje ministra na imunitet pauzira postupak - samo pomilovanje predsednika ga zaustavlja
N1 Info pre 5 satijoš 1 povezana
Press: Marihuana u Konjuhu je državni posao - da nije tako, provladini tabloidi bi pisali o tome
N1 Info pre 6 satijoš 1 povezana




