Povezane vesti
Izdata dozvola za gradnju 'Kule Beograd', najviše zgrade u Srbiji
Slobodna Evropa 07.02.2019
Ministarstvo građevinarstva, saobaćaja i infrastrukture Vlade Srbije saopštilo je da je izdalo građevinsku dozvolu za izgradnju "Kule Beograd", koja se gradi u okviru projekta "Beograd na vodi", a koja će sa visinom od 168 metara biti najviša zgrada u… »
Izdata dozvola za gradnju Kule Beograd, najviše zgrade u Srbiji
Radio 021 07.02.2019
Ministarstvo građevinarstva, saobaćaja i infrastrukture saopštilo je da je izdalo građevinsku dozvolu za izgradnju Kule Beograd, koja se gradi u okviru projekta "Beograd na vodi" i koja će sa visinom od 168 metara biti najviša zgrada u Srbiji. Vrednost… »
Izdata građevinska dozvola za gradnju Kule Beograd
Dnevnik 07.02.2019
BEOGRAD: Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture saopštilo je danas da je izdalo građevinsku dozvolu za izgradnju Kule Beograd, koja se gradi u okviru projekta "Beograd na vodi", koja će sa visinom od 168 metara biti najviša zgrada u… »
Izdata građevinska dozvola za gradnju Kule Beograd, najviše zgrade u Srbiji
N1 Info 07.02.2019
Ministarstvo građevinarstva, saobaćaja i infrastrukture saopštilo je da je izdalo građevinsku dozvolu za izgradnju Kule Beograd, koja se gradi u okviru projekta "Beograd na vodi", a koja će sa visinom od 168 metara biti najviša zgrada u Srbiji. Vrednost… »
Vesti dana »
Rafinerija u Pančevu sutra obustavlja rad: hiljade radnika pod znakom pitanja
Mašina pre 32 minutajoš 37 povezanih
ANEM oštro osudio napade na novinare u Negotinu: Policija odbijala da reaguje na otmicu telefona fotoreporteru
Serbian News Media pre 1 satjoš 9 povezanih
Monarhisti: Vučić izgubio čak 12 odsto podrške u odnosu na prošle lokalne izbore
Beta pre 27 minutajoš 37 povezanih
Američki izaslanik Vitkof sastaće se s Putinom u utorak popodne u Moskvi
Nova pre 32 minutajoš 45 povezanih





