Povezane vesti
SzS traži da se mladić koji je nosio "vešala" oslobodi pritvora, Kuburović: Najsramniji način napada na sud
RTV 07.02.2019
BEOGRAD - Savez za Srbiju smatra (SzS) da je pritvor od 30 dana mladiću koji je na protestu u subotu, 2. februara, nosio vešala nepotrebna reakcija i zahteva od nadležnih organa da takvu odluku ponište. U saopštenju se navodi da su napadači na jednog od… »
Savez za Srbiju: Histerične i licemerne reakcije vlasti
Beta 07.02.2019
Savez za Srbiju (SzS) ocenio je danas da je odredjivanje pritvora od 30 dana mladiću koji je na protestu nosio plastičnu maketu vešala "histerična i licemerna" reakcija vlasti, kao i "fašistički" metod obračuna aktuelne vlasti sa demonstrantima. Kako se… »
Vesti dana »

Najnovije oglašavanje RHMZ: Evo šta nas čeka u naredna dva sata
Telegraf pre 17 minutajoš 66 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 55 povezanih

Oglasio se Bogdan Bogdanović: Evo zašto nije potpisao dres Partizana! Da smo se plasirali na evrobasket sa svima bi bili ravnopravni: Šarić smatra da niko nije favorit protiv Hrvata!
Hot sport pre 17 minutajoš 43 povezane

Agencija za energetiku: Crvena zona potrošene struje biće smanjena sa 1.600kWh na 1.200 kWh
Forbes pre 3 satajoš 21 povezana