Povezane vesti
Preminuo ekonomista Danijel Cvjetićanin
Dnevnik 07.02.2019
BEOGRAD: Posle duge i teške bolesti, kako javlja RTS, preminuo je Danijel Cvjetićanin, dugogodišnji profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu i Univerziteta Singidunum. Profesor Cvjetićanin bio je ekonomski savetnik Vlade Srbije i predsednika… »
Preminuo ekonomista Danijel Cvjetićanin
Radio 021 07.02.2019
Posle duge i teške bolesti, preminuo je Danijel Cvjetićanin, dugogodišnji profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu i Univerziteta Singidunum. Profesor Cvjetićanin bio je ekonomski savetnik Vlade Srbije i predsednika SR Jugoslavije. Bio je… »
Umro Danijel Cvjetićanin
Sputnik 07.02.2019
Posle duge i teške bolesti u nedelju 3. februara preminuo je Danijel Cvjetićanin, dugogodišnji profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu i Univerziteta Singidunum, prenosi RTS. Profesor Cvjetićanin bio je ekonomski savetnik Vlade Srbije i… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Blic pre 1 satjoš 3 povezane