Povezane vesti

Ivanić potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom

Ivanić potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom

Politika 08.02.2019
Nekadašnji fudbaler Vojvodine, Proletera i BATE Borisova, Mirko Ivanić, od danas je i zvanično igrač Crvene zvezde. Vezista je potpisao ugovor na tri i po godine, a kako prenose mediji crveno-beli su za njega beloruskom klubu platili 1.300.000 evra… »
Predstavljen Ivanić na Marakani

Predstavljen Ivanić na Marakani

Vesti online 08.02.2019
Mirko Ivanić je danas i formalno postao fudbaler Crvene zvezde, nakon što je posle uspešnih pregovora čelnika crveno-belih sa prvakom Belorusije potpisao ugovor do leta 2022. Reprezentativac Crne Gore, koji se igrački afirmisao u Vojvodini, poslednje… »
Ivanić zvanično Zvezdin: Nadam se duploj kruni i Evropi

Ivanić zvanično Zvezdin: Nadam se duploj kruni i Evropi

N1 Info 08.02.2019
Vezni fudbaler Mirko Ivanić i zvanično je potpisao troipogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom. Ivanić je na Marakanu stigao iz Bate Borisova za, navodno, 1.3 miliona evra. "Srećan sam jer sam postao deo Crvene zvezde. Još sam pod utiskom, emocije su… »
Tri duge godine čekanja – Ivanić konačno Zvezdin

Tri duge godine čekanja – Ivanić konačno Zvezdin

Mozzart sport 08.02.2019
Potpisan ugovor na tri i po sezone. Dugo se nije desilo. Baš dugo. Da Crvena zvezda toliko juri jednog igrača. I danas konačno, posle pune tri godine iščekivanja Mirko Ivanić je konačno podigao crveno-beli dres srpskog šampiona. Sada i oni… »
Sve je gotovo, Ivanić u crveno-belom dresu otkrio svoju veliku želju!

Sve je gotovo, Ivanić u crveno-belom dresu otkrio svoju veliku želju!

Sportske.net 08.02.2019
Šampion Srbije ozvaničio prethodno postignut dogovor sa beloruskim BATE Borisovim. Ono što se danima najavljivalo i što je sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela već potvrdio, danas je dobilo svoj epilog. Mirko Ivanić novo je pojačanje Crvene… »
Zvezda potvrdila: Stigao Ivanić! (foto)

Zvezda potvrdila: Stigao Ivanić! (foto)

Hot sport 08.02.2019
Mirko Ivanić je i zvanično novi fudbaler Crvene zvezde. Ofanzivni vezista je sa šampionom Srbije potpisao ugovor na tri i po godine. – Srećan sam jer sam postao deo Crvene zvezde. Još sam pod utiskom, emocije su veoma jake. Dres koji sam zadužio… »
Ivanić Zvezdin: Još sam pod utiskom, emocije su veoma jake!

Ivanić Zvezdin: Još sam pod utiskom, emocije su veoma jake!

Sportski žurnal 08.02.2019
Podsetimo, pre Ivanića, redove šampiona Srbije pojačali su Milunović, Vidić, koji je prosleđen na pozajmicu Zemunu, Vulić, Vukanović, Gajić i Jirka. Mirko Ivanić novo je pojačanje Crvene zvezde u ovom zimskom prelaznom roku. Ofanzivni vezista… »
Ivanić i zvanično u Zvezdi

Ivanić i zvanično u Zvezdi

Večernje novosti 07.02.2019
Mirko je i zvanično poslednje pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku. Parafirao je ugovor do juna 2022. godine. MIRKO Ivanić je zvanično poslednje pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku. Vezista je jučei danas uspešno u Beogradu… »

Vesti dana »