Povezane vesti

(VIDEO) HIT IZJAVA Nataše Aksentijević: NA VENČANJU SAM HTELA DA BUDEM PRINCEZA, A IMAM 100 KILA!

(VIDEO) HIT IZJAVA Nataše Aksentijević: NA VENČANJU SAM HTELA DA BUDEM PRINCEZA, A IMAM 100 KILA!

Svet & Skandal 09.02.2019
Nataša Aksentijević, bivša voditeljka emisije DNK, često do suza nasmeje naciju svojim izjavama, a poslednja u nizu vezana je za njeno venčanje. Poslušajte: View this post on Instagram Kakve muke je imala Nataša Aksentijević pred svadbu A post… »
Darko Lazić ponovo peva: Najavljuje povratak na scenu (VIDEO)

Darko Lazić ponovo peva: Najavljuje povratak na scenu (VIDEO)

Vesti online 09.02.2019
Folk pevač Darko Lazić koji je prošle godine doživeo tešku saobraćajnu nesreću vratiće se na scenu. On je emisiji 'EkskluzvNo' na TV Pink ustupio video iz svog doma nastao tokom probe sa bendom. Seka Aleksić gošća na Đanijevom koncertu u Areni… »
(VIDEO) Saša Vidić svim srcem uz JK: Želim da joj brak opstane i da ostane luda i neponovljiva!

(VIDEO) Saša Vidić svim srcem uz JK: Želim da joj brak opstane i da ostane luda i neponovljiva!

Svet & Skandal 09.02.2019
Modni kreator i kolumnista SVETA pružio je podršku Jeleni Karleuši. Poslušajte šta je rekao: View this post on Instagram Saša Vidić svim srcem uz Jelenu Karleušu A post shared by SVET (@svet_rs) on Feb 9, 2019 at 7:35am PST… »

Vesti dana »