Povezane vesti

Privedeni penzioner: Hteo sam da pokažem da "nisu svi penzioneri bez mozga"

Privedeni penzioner: Hteo sam da pokažem da "nisu svi penzioneri bez mozga"

Radio 021 10.02.2019
Penzioner Slobodan Stefanović, koji je priveden sinoć posle protesta u Kragujevcu, kazao je za N1, nakon što je proveo noć u bolnici zbog visokog pritiska, da je nošenjem makete vešanog penzionera od stiropora hteo da pokaže da "nisu svi penzioneri… »
Policija u Kragujevcu: Protiv penzionera zbog vešala prijava za diskriminaciju

Policija u Kragujevcu: Protiv penzionera zbog vešala prijava za diskriminaciju

N1 Info 10.02.2019
Policija u Kragujevcu demantovala je da penzioneru Slobodanu Stefanoviću bila određena mera pritvora zbog improvizovanih vešala koje je nosi o na protestu u tom gradu, precizirajući da je on u policijske prostorije bio doveden po nalogu nadležnog… »
Prijava za demonstranta zbog vešala u Kragujevcu

Prijava za demonstranta zbog vešala u Kragujevcu

Mondo 10.02.2019
Protiv Kragujevčanina koji je doveden u policijsku stanicu jer je na protestu u subotu uveče nosio veliku maketu vešala, biće podneta prijava. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Kragujevčanin Slobodan Stefanović (66), jedan od prvoboraca nekadašnjih… »
Privedeni Kragujevčanin: Na vešalima sam ja, opljačkani penzioner

Privedeni Kragujevčanin: Na vešalima sam ja, opljačkani penzioner

N1 Info 10.02.2019
Penzioner Slobodan Stefanović, koji je sinoć priveden u policiju posle protesta na kojem je nosio maketu vešala, rekao je da je jutros pušten bez obrazloženja i sa najavom da će "ovih dana da mu jave šta dalje". On je noć proveo na odeljenju… »
Pušten iz pritvora penzioner iz Kragujevca koji je sinoć nosio maketu vešala. ...

Pušten iz pritvora penzioner iz Kragujevca koji je sinoć nosio maketu vešala. ...

Beta 10.02.2019
Penzioner Slobodan Stefanović koji je priveden sinoć posle protesta, na kome je nosio maketu vešala od stiropora sa natpisom o teškom položaju penzinera, došao je jutros kući posle noći provedene u bolnici zbog hipertenzije. Stefanovićev sin… »
Penzioner pritvoren zbog vešala: Želeo sam da skrenem pažnju na muku koju imaju penzioneri

Penzioner pritvoren zbog vešala: Želeo sam da skrenem pažnju na muku koju imaju penzioneri

Novi magazin 10.02.2019
Penzioner Slobodan Stefanović, koji je sinoć priveden u policiju posle protesta na kojem je nosio maketu vešala, rekao je da je jutros pušten bez obrazloženja i sa najavom da će "ovih dana da mu jave šta dalje".On je noć proveo na odeljenju… »
Čovek koji je nosio obešenu lutku na protestu u Kragujevcu pušten kući, oglasio se i MUP

Čovek koji je nosio obešenu lutku na protestu u Kragujevcu pušten kući, oglasio se i MUP

Blic 10.02.2019
Kragujevačka policija privela je Slobodana S. koji je sinoć na protestu u tom gradu nosio improvizovana vešala sa obešenom lutkom na kojoj je pisalo "Ja penzioner", prenela je N1. Slobodan S. je jutros došao kući posle noći provedene u bolnici zbog… »
MUP demantuje da je Kragujevčanin uhapšen

MUP demantuje da je Kragujevčanin uhapšen

Danas 10.02.2019
Načelnica Policijske uprave Kragujevac Jasmine Rajković demantovala je danas tvrdnje da je građaninu S. S., koji je u subotu uveče po nalogu tužioca doveden u prostorije policije bilo zabranjeno da se javi porodici ili bilo kome. Odmah po dovođenju… »
Kragujevčanin Slobodan Stefanović: Nosio sam svoja vešala

Kragujevčanin Slobodan Stefanović: Nosio sam svoja vešala

Danas 10.02.2019
Oni su me opljačkali, oni su mi uzeli penziju, sad hoće i da me zbog toga zatvaraju! E pa neka zatvaraju, al’ ja se ne dam, poručuje Kragujevčanin Slobodan Stefanović Boba, penzioner koji je noć proveo najpre u policiji, a potom u bolnici. On je… »
Pušten iz pritvora penzioner koji je nosio vešala na protestu u Kragujevcu

Pušten iz pritvora penzioner koji je nosio vešala na protestu u Kragujevcu

N1 Info 10.02.2019
Penzioner Slobodan Stefanović koji je priveden sinoć posle protesta, na kome je nosio maketu vešala od stiropora sa natpisom o teškom položaju penzinera, došao je jutros kući posle noći provedene u bolnici zbog hipertenzije. Stefanovićev sin… »
Kragujevčanin koji je nosio vešala pušten kući

Kragujevčanin koji je nosio vešala pušten kući

Danas 10.02.2019
Kragujevčanin Slobodan Srefanović (66) koji je sinoć priveden nakon protesta jutros je pušten, sa kratkim objašnjenjem policije „po kratkom postupku”, saznaje portal Pressek. Njemu je sinoć nakon što je priveden, tokom saslušanja pozlilo, pa… »
Pušten Kragujevčanin koji je na protestu nosio "vešala"

Pušten Kragujevčanin koji je na protestu nosio "vešala"

Radio 021 10.02.2019
Kragujevčanin Slobodan S. (66) koji je sinoć priveden nakon protesta jutros je pušten, sa kratkim objašnjenjem policije "po kratkom postupku", saznaje portal Pressek. Njemu je sinoć pozlilo tokom saslušanja u policiji, pa je prebačen u bolnicu zbog… »
U Kragujevcu posle protesta priveden penzioner zbog "vešala"

U Kragujevcu posle protesta priveden penzioner zbog "vešala"

Noizz 10.02.2019
Kragujevačka policija privela je građanina koji je sinoć na protestu u tom gradu nosio improvizovana vešala sa obešenom lutkom na kojoj je pisalo "Ja penzioner", preneo je portal Glas Šumadije pozivajući se na nezvanična saznanja. Naime, nakon… »
Kragujevčanin priveden nakon protesta

Kragujevčanin priveden nakon protesta

Danas 09.02.2019
Kragujevčanin koji je nosio „vešala” sa „penzionerom” na kraju omče, na večerašnjem protestu u Kragujevcu, je priveden, saznaje portal Pressek. Naime, nakon što se protesna šetnja završila, prema svedočenju očevidaca, njega su presreli… »

Vesti dana »