Povezane vesti
PODBARA: Planom detaljne regulacije predviđeni još jedan vrtić, garaža s 200 mesta, park za rekreaciju...
Moj Novi Sad 10.02.2019
Za deo Podbare okružen Almaškim krajem na jugu, Salajkom na zapadu, ulicom Filipa Višnjića na istoku i magistralnom prugom na severu planirana je rekonstrukcija ulica i javnih objekata, kao i izgradnja novih objekata javne službe. Kako se navodi u… »
FOTO: Planom regulacije predviđen novi vrtić, višespratna garaža i park na Podbari
Radio 021 10.02.2019
Za deo Podbare okružen Almaškim krajem na jugu, Salajkom na zapadu, ulicom Filipa Višnjića na istoku i magistralnom prugom na severu planirana je rekonstrukcija ulica i javnih objekata, kao i izgradnja novih objekata javne službe. Predškolska ustanova… »
Vesti dana »

Patrijarh Porfirije: Presuda Dodiku dovodi u pitanje opstanak srpskog naroda u BiH
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Demonstranti iz Novog Pazara blokirali magistralni put ka Crnoj Gori: U Beogradu došli ispred kuće premijera Ðure Macuta (foto,video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vremeplov: U Beču objavljen prvi broj srpskog lista "Slaveno-serbskija vedomosti"
RTV pre 1 satjoš 1 povezana

"Ostajemo uz republiku srpsku": Macut: Presuda Dodiku je protiv čitavog srpskog naroda
Blic pre 3 satajoš 1 povezana