Повезане вести
Код 3 пацијента у Врању потврђен вирус грипа
Јужне вести 11.02.2019
Иако је број пацијената са респираторним инфекцијама у порасту, у Врању је код 3 пацијента клинички потврђено да имају грип типа Х1Н1, саопштила је данас директорка врањског Здравственог центра Љиљана Антић. Посете су и даље… »
ЗЦ: Навала пацијената, три потврђена случаја грипа
ОК радио 11.02.2019
Мада је повећан број пацијената са респираторним инфекцијама, у Врању и околини ситуација са грипом није озбиљна као у неким другим деловима Србије где има и смртних случајева, оценила је директорка ЗЦ, др Љиљана Антић… »
У Врању вирус Х1Н1 потврђен код три пацијента
Југмедиа 11.02.2019
У Врању и околини, три пацијента је са потврђеним вирусом грипа Х1Н1 или свињски грип, саопштила је данас директорка врањског ЗЦ Љиљана Антић. „Овде у Врању и околини нема тако страшних случајева који се завршавају кобно… »
Вести дана »
(УЖИВО) „Марш за правосуђе“: Протест судија и тужиоца због „Мрдићевих закона“
Данас пре 20 минутајош 28 повезаних
Хладно и облачно време у Србији са слабим снегом и кишом, најава топлијег и сунчаног времена од недеље
Наслови.аи пре 1 сатјош 45 повезаних
Продужење лиценце ОФАЦ-а омогућава несметан рад НИС и ЈАНАФ до 20. марта 2026.
Наслови.аи пре 1 сатјош 24 повезане





