Ivanić: "Spreman da nosim Zvezdin grb"

Crveno-beli predstavili Ivanića: Spreman sam da nosim grb ovako velikog kluba

Večernje novosti pre 9 dana
Presudilo je to što sma želeo iskorak u karijeri. Uvek sam se vodio time da je bitno izabrati pravi trenutak za to - poručio je Mirko
KAO ušećerena trešnjica na vrhu torte. Crvena zvezda je danas predstavila vezistu Mirka Ivanića (25), poslednje pojačanje ovog berićetnog zimskog prelaznog roka. Crnogorski reprezentativac je potpisao ugovor na tri i po godine,... »

Ivanić: "Spreman da nosim Zvezdin grb"

Sportske.net pre 10 dana
Novi fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić rekao je danas da je u redove crveno-belih prešao jer je želeo iskorak u karijeri i istakao da je spreman da nosi grb velikog kluba kao što je Zvezda.
Dosadašnji fudbaler BATE Borisova potpisao je ugovor na tri i po godine sa Crvenom zvezdom, a u novom klubu nosiće dres sa brojem osam. "Srećan što sam zadužio dres velikog kluba. Jedva čekam da se pridružim saigračima, da se... »

Ivanić: Spreman sam za dres velikog kluba kao što je Zvezda

B92 pre 10 dana
B92: Ivanić: Spreman sam za dres velikog kluba kao što je Zvezda
Novo pojačanje Crvene zvezde Mirko Ivanić, kaže da je u redove crveno-belih prešao jer želi iskorak u karijeri.
"Srećan što sam zadužio dres velikog kluba. Jedva čekam da se pridružim saigračima, da se polako uklopim u ekipu i da se naviknem na zahteve stručnog štaba. Ne mogu da dočekam prvu utakmicu", istakao je Ivanić na predstavljanju... »

Mirko Ivanić: Želeo sam iskorak u karijeri, bio je pravi trenutak za Zvezdu

Sportski žurnal pre 10 dana
Novi fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić rekao je da je u redove crveno-belih prešao jer je želeo iskorak u karijeri i istakao da je spreman da nosi grb velikog kluba kao što je Zvezda
– Srećan što sam zadužio dres velikog kluba. Jedva čekam da se pridružim saigračima, da se polako uklopim u ekipu i da se naviknem na zahteve stručnog štaba. Ne mogu da dočekam prvu utakmicu – rekao je Ivanić na predstavljanju na... »

"Svi koji vole fudbal znaju ko je došao u Zvezdu"

Mondo pre 10 dana
Mirko Ivanić najavio da je spreman i jedva čeka da zaigra za crveno-bele.
Pripremao se proteklih nedelja u Antaliji za duel BATE Borisova i Arsenala u šesnaestini finala Lige Evrope, ali je napustio Tursku i došao u Beograd da potpiše za Crveui zvezdu. Višegodišnji pregovori konačno su rezultirali... »

Ivanić: Zvezda - još jedan iskorak u karijeri

N1 Info pre 10 dana
Doskorašnji fudbaler BATE Borisova Mirko Ivanić u ponedeljak je predstavljen kao novi igrač Crvene zvezde.
Dvadesetpetogodišnji reprezentativac Crne Gore rođen u Bačkom Jarku se posle tri sezone provedene u Belorusiji vratio u srpski fudbal gde je sa uspehom nosio dres novosadske Vojvodine. "Presudila je želja da napravim iskorak u... »

Ivanić: Osetio sam da sam spreman za ovako veliki klub

Mozzart sport pre 10 dana
“Želeo sam da napravim jedan iskorak u karijeri“, poručio je novopečeni prvotimac srpskog šampiona
Novi vezista Crvene zvezde Mirko Ivanić nije krio zadovoljstvo što je obukao dres srpskog šampiona. Bivši igrač BATE Borisova i nekadašnji kapiten novosadske Vojvodine zadužio je dres sa brojem osam, a ekipi Vladana Milojevića će... »

Mirko Ivanić: Došlo je vreme, obukao sam dres najvećeg kluba!

Hot sport pre 10 dana
Mirko Ivanić je pojačao Crvenu zvezdu iz BATE Borisova za 1,3 miliona evra, a danas je predstavljen na našem najvećem stadionu. Crvena zvezda je cementirala sredinu terena, Mirko Ivanić danas je zvanično predstavljen kao novo pojačanje na stadionu ‘Rajko Mitić’, a nosiće broj ‘osam’. – Malo je... »

Mirko Ivanić: Došao trenutak da pokažem šta znam

Dnevnik pre 10 dana
Dugo su trajali pregovori između BATE Borisova i Crvene zvezde o prelasku Mirka Ivanića, 25-godišnjeg mladića iz Bačkog Jarka, u redove aktuelnog fudbalskog šampiona Srbije.
Ivanić je ponikao u redovima Vojvodine, a onda tri godine nosio dres beloruskog velikana, upisao u njemu 78 nastupa, postigao 17 golova i postao reprezentativac Crne Gore (13 nastupa, jedan gol). Pre nekoliko dana dogovor između... »
©2019 Netmark d.o.o.