Povezane vesti

Potresna ispovest golmana vaterpolista zvezde: Vikali su da će me zaklati (foto)

Potresna ispovest golmana vaterpolista zvezde: Vikali su da će me zaklati (foto)

Večernje novosti 11.02.2019
Jedino rešenje mi je bilo da skočim u vodu, tada su krenuli da me gađaju kamenicama. Što se izjave tiče, mislio sam na ženu i dete - priča Kralj. - NE želim ni da pomišljam šta bi se desilo da nisam skočio u more. U glavi mi je bilo samo da se… »
Golman Zvezde: "Samo sam hteo da spasim živu glavu"

Golman Zvezde: "Samo sam hteo da spasim živu glavu"

Sportske.net 11.02.2019
Golman Aleksandro Kralj, jedan od vaterpolista Crvene zvezde koje su huligani napali u Splitu, rekao je danas da je skokom u more samo želeo da "spasi živu glavu", dok je Miloš Maksimović istakao da on i njegovi saigrači nisu imali nameru nikoga da… »
Detalji haosa u Splitu: Napad nožem i kamenicama! Zašto Crnogorac? Kakav je to grb? Nije bilo provokacija

Detalji haosa u Splitu: Napad nožem i kamenicama! Zašto Crnogorac? Kakav je to grb? Nije bilo provokacija

Mozzart sport 11.02.2019
Vaterpolisti Crvene zvezde o jezivim dešavanjima na rivi. Gostovanje Crvene zvezde u Splitu, umesto sportskog, pretvorilo se u događaj iz crne hronike. Trebalo je da bude obračun sa Moranrom u okviru regionalne Triglav lige, međutim, do utakmice nije… »
Vasić: Niko od ljudi koji su bili tu na rivi nije pomogao...

Vasić: Niko od ljudi koji su bili tu na rivi nije pomogao...

Sportski žurnal 11.02.2019
Vaterpolisti Crvene zvezde istakli su da nijednim gestom nisu isprovicirali napad huligana u Splitu i poručili kako se nadaju da se nešto slično nikada više neće ponoviti. Dušan Vasić, koji je svojevremeno proveo šest meseci u Splitu igrajući za… »
Kapiten Zvezde: Jedina podela je na ljude i neljude, sve ostalo je bezpredmetno

Kapiten Zvezde: Jedina podela je na ljude i neljude, sve ostalo je bezpredmetno

Sportski žurnal 11.02.2019
Miloš Maksimović je istakao da vaterpolsiti nikog nisu hteli da provociraju, nego su najnormalnije došli da popiju kafu pre ručka i utakmice. – Kad je počeo napad video sam te momke i pokušao sam da izađem iz bašte i pobegnem. Neki su krenuli da… »
Vaterpolisti zvezde otvorili dušu: Spašavali smo živu glavu! Na Rivi su megafonom pozivali na linč Srba (foto)

Vaterpolisti zvezde otvorili dušu: Spašavali smo živu glavu! Na Rivi su megafonom pozivali na linč Srba (foto)

Hot sport 11.02.2019
Konferenciji u Beogradu prisustvovali su napadnuti vaterpolisti Crvene zvezde, koji su objasnili do detalja kako je došlo do napada huligana u Splitu. Golman Aleksandar Kralj je na poznatom snimku u moru, u koje je uskočio kako bi pobegao od… »
Čeka se odgovor ‘delija’: Hajduk je juče igrao protiv Lokomotive, ali je ‘Torcida’ vređala samo Zvezdu… (video)

Čeka se odgovor ‘delija’: Hajduk je juče igrao protiv Lokomotive, ali je ‘Torcida’ vređala samo Zvezdu… (video)

Hot sport 11.02.2019
Navijači splitskog Hajduka okupljeni oko grupe ‘Torcida’ iskoristili su utakmicu sa Lokomotivom iz Zagreba kako bi vređali Crvenu zvezdu. U subotu su splitski huligani na Rivi u Splitu napali vaterpoliste Crvene zvezde metalnim šipkama i noževima… »

Vesti dana »