Povezane vesti
Đurić: Predstavnicima Albanaca s Kosova ne manjka neodgovornosti
N1 Info 12.02.2019
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić poručio je da Srbija ne može da bira ko predstavlja Albance, ali da je očigledno da kod albanskih predstavnika i dalje ne manjka neodgovornosti. Đurić je, povodom izjave premijera Kosova… »
Đurić o izjavi Haradinaja: Ovo nije 1999. godina
RTS 12.02.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić rekao je danas, povodom izjave Ramuša Haradinaja da pitanje korekcije granice Kosova odgovara samo ruskom predsedniku i da će se svako ko otvori pitanje granice smatrati neprijateljem albanskog… »
Vesti dana »

Stalne članice Saveta bezbednosti UN različito o stanju na Kosovu, odnosima Beograda i Prištine i misiji UNMIK
Danas pre 2 satajoš 4 povezane

"Zna se kako to rade i pravoslavci": Vučić: Prvog novembra pokazaćemo pijetet prema žrtvama u skladu sa našom tradicijom
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

U Evropskom parlamentu o Srbiji: Rasprava o padu nadstrešnice i studentskim protestima, Kos pozvala na mir sa obe strane
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Pljačkaše luvra ova greška može da košta 88 miliona: Izveli istorijsku pljačku usred bela dana, u svemu im pomagala osoba iz muzeja?!
Blic pre 55 minutajoš 1 povezana

Borko Stefanović za „Danas“ iz Strazbura nakon zastrašujućeg izveštaja o Srbiji u Evropskom parlamentu
Danas pre 2 satajoš 2 povezane