Dodik: Čuo sam "aplauz Kosovu i zvižduke Srbiji"

Dodik: Čuo sam "aplauz Kosovu i zvižduke Srbiji"

RTS pre 3 dana
RTS: Dodik: Čuo sam "aplauz Kosovu i zvižduke Srbiji"
Povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je imao obavezu da se obrati na otvaranju, ali da nije rekao niti učinio nešto što bi predstavljalo razlog za nezadovoljstvo i zviždanje.
"Bilo je mnogo aplauza i mnogo zviždanja. Ja sam primetio aplauz upućen 'kosovskoj delegaciji' i zvižduk upućen Srbiji", rekao je Dodik u Beču za ATV. Kako navodi RTRS, tokom obraćanja Dodika na otvaranju Evropskog omladinskog... »

Dodik: Čuo sam aplauz Kosovu i zvižduke Srbiji

B92 pre 3 dana
B92: Dodik: Čuo sam aplauz Kosovu i zvižduke Srbiji
PredsedavajucĚ�i Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je imao obavezu da se obrati na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala u Sarajevu.
Međutim, on je naveo da nije rekao ili učinio nešto što bi predstavljalo razlog za nezadovoljstvo i zviždanje tokom obracĚ�anja, prenosi RTRS. On je rekao da su u pitanju dobro poznati lokalni animoziteti. "Bilo je mnogo aplauza... »

Dodik:Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

Studio B pre 3 dana
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, da je imao obavezu da se obrati na otvaranju, ali da nije rekao niti učinio nešto što bi predstavljalo razlog za nezadovoljstvo i zviždanje.
„Bilo je mnogo aplauza i mnogo zviždanja. Ja sam primetio aplauz upućen “kosovskoj delegaciji“ i zvižduk upućen Srbiji“, rekao je Dodik u Beču za ATV. Kako navodi RTRS, tokom obraćanja Dodika na otvaranju Evropskog omladinskog... »

Primetio sam aplauz kosovskoj delegaciji, a ono što sam čuo za srpsku je sramno!

Alo pre 3 dana
Alo: Primetio sam aplauz kosovskoj delegaciji, a ono što sam čuo za srpsku je sramno!
Kako navodi RTRS, tokom obraćanja Dodika na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala čulo se "skandalozno zviždanje", a Dodik kaže da su u u pitanju dobro poznati lokalni animoziteti
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, da je imao obavezu da se obrati na... »

Dodik o dočeku na stadionu u Sarajevu: Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

Telegraf pre 3 dana
U Sarajevu se održava Evropski omladinski olimpijski festival, na čijem svečanom otvaranju su političari BiH dočekani zvižducima
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, da je imao obavezu da se obrati na... »

Dodik: Čuo sam aplauz "kosovskoj delegaciji" i zvižduke Srbiji

Večernje novosti pre 3 dana
Tokom obraćanja Dodika na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala čulo se "skandalozno zviždanje", a on kaže da su u u pitanju dobro poznati lokalni animoziteti

Dodik: Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji

RTV pre 3 dana
RTV: Dodik: Čuo sam aplauz kosovskoj delegaciji i zvižduke Srbiji
SARAJEVO - Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je, povodom zvižduka koji su se čuli tokom njegovog obraćanja na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EJOF) u Sarajevu, da je imao obavezu da se obrati na otvaranju, ali da nije rekao niti učinio nešto što bi predstavljalo razlog za nezadovoljstvo i zviždanje.
"Bilo je mnogo aplauza i mnogo zviždanja. Ja sam primetio aplauz upućen 'kosovskoj delegaciji' i zvižduk upućen Srbiji", rekao je Dodik u Beču za ATV. Kako navodi RTRS, tokom obraćanja Dodika na otvaranju Evropskog omladinskog... »

Dodik o zvižducima u Sarajevu: Čuo sam aplauz "kosovskoj delegaciji" i zvižduke Srbiji (video)

Kurir pre 3 dana
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je u Beču da je imao obavezu da se obrati na otvaranju Evropskog omladinskog olimpijskog festivala u Sarajevu, ali da nije rekao ili učinio nešto što bi predstavljalo razlog za nezadovoljstvo i zviždanje tokom obraćanja.
On je rekao da su u pitanju dobro poznati lokalni animoziteti. "Bilo je mnogo aplauza i mnogo zviždanja. Јa sam primetio aplauz upućen "kosovskoj delegaciji" i zvižduk upućen Srbiji" rekao je Dodik. On je rekao da je EЈOF... »
©2019 Netmark d.o.o.