Povezane vesti

Amerika: BBC snimatelj napadnut na Trampovom mitingu

Amerika: BBC snimatelj napadnut na Trampovom mitingu

Južne vesti 12.02.2019
Getty Images Tramp je odmah posle napada podigao palac, da proveri da li je snimatelj u redu Jedan od Trampovih pristalica napao je BBC snimatelja tokom mitinga američkog predsednika u El Pasu, na granici sa Meksikom. Muškarac, koji je nosio kačket sa… »
Trampov simpatizer napao snimatelja BBC: Krenulo je guranje, a evo kako je reagovao američki predsednik (video)

Trampov simpatizer napao snimatelja BBC: Krenulo je guranje, a evo kako je reagovao američki predsednik (video)

Kurir 12.02.2019
Jedan od pristalica američkog predsednika Donalda Trampa napao je snimatelja BBC tokom mitinga američkog predsednika u El Pasu, na granici sa Meksikom. Muškarac, koji je nosio kačket sa Trampovim sloganom "Učinimo ponovo Ameriku velikom", gurao je i… »
Amerika: BBC snimatelj napadnut na Trampovom mitingu

Amerika: BBC snimatelj napadnut na Trampovom mitingu

Radio 021 12.02.2019
Tramp je odmah proverio da li je sve u redu sa snimateljem, nakon čega je nastavio govor. Getty Images Tramp je odmah posle napada podigao palac, da proveri da li je snimatelj u redu Jedan od Trampovih pristalica napao je BBC snimatelja tokom mitinga… »
Trampov pristalica napao snimatelja BBC-ja tokom mitinga u El Pasu

Trampov pristalica napao snimatelja BBC-ja tokom mitinga u El Pasu

N1 Info 12.02.2019
Jedan od Trampovih pristalica napao je snimatelja BBC-ja tokom mitinga američkog predsednika u El Pasu, na granici sa Meksikom. Muškarac, koji je nosio kačket sa Trampovim sloganom "Učinimo Ameriku ponovo velikom", gurao je i psovao snimatelja Rona… »

Vesti dana »