Povezane vesti

Novo pojačanje crno-belih: Jaramaz objasnio zbog čega napušta Španiju i seli se u Partizan…

Novo pojačanje crno-belih: Jaramaz objasnio zbog čega napušta Španiju i seli se u Partizan…

Hot sport 12.02.2019
Nema dileme, Partizan je dobio veliko domaće pojačanje pred završnicu sezone u kojoj se napada titula u ABA ligi, KLS ligi i kup. Posle Burgosa, transfer Ognjena Jaramaza u Partizan potvrdili su sami crno-beli. Reč je o pozajmici do kraja sezone, koja… »
Potvrđeno - Jaramaz pozajmljen Partizanu (FOTO)

Potvrđeno - Jaramaz pozajmljen Partizanu (FOTO)

Vesti online 12.02.2019
Mladi srpski bek Ognejn Jaramaz nosiće crno-beli dres do kraja sezone. - Veliko mi je zadovoljstvo što sam bio deo porodice San Pablo. Vrlo sam zahvalan na podršci koju sam dobio od navijača i ljudi iz Burgosa, ali na kraju za mene je najvažnije da… »
Stigla potvrda iz Španije: Jaramaz u Partizanu

Stigla potvrda iz Španije: Jaramaz u Partizanu

Večernje novosti 12.02.2019
Za mene je najbitnije da igram što više, zbog toga sam doneo odluku da dođem u Partizan - rekao je Ognjen. Stigla je i zvanična potvrda iz Španije - Ognjen Jaramaz je novi igrač Partizana. Burgos je na svom zvaničnom sajtu istakao da će u Beograd… »
Oglasio se San Pablo: Jaramaz dolazi u Partizan, ali…

Oglasio se San Pablo: Jaramaz dolazi u Partizan, ali…

Hot sport 12.02.2019
Španski tim potvrdio je da će srpski košarkaš pojačati redove Partizana. Međutim kao pozajmljeni igrač, do kraja sezone 2018/19. U saopštenju San Pablo Burgosa se navodi da postoji i opcija na produžetak pozajmice još godinu dana na kraju… »
Zvanično - Jaramaz pozajmljen Partizanu!

Zvanično - Jaramaz pozajmljen Partizanu!

Sportske.net 12.02.2019
Dosadašnji član španskog prvoligaša San Pablo Burgosa karijeru nastavlja u beogradskom Partizanu. Ako je juče uveče i bilo dileme, od utorka popodne je više nema, pošto je španski San Pablo Burgos na zvaničnom sajtu potvrdio da se Ognjen Jaramaz… »
Zvanično: Jaramaz u Partizanu do kraja sezone

Zvanično: Jaramaz u Partizanu do kraja sezone

N1 Info 12.02.2019
Košarkaš San Pablo Burgosa Ognjen Jaramaz i definitivno će obući dres Partizana, potvrđeno je iz kluba iz Humske. NOTICIAS | Ognjen Jaramaz sale cedido al KK Partizan de Belgrado https://t.co/dkSxKuPXmv San Pablo Burgos je naveo da su klubovi… »

Vesti dana »