Povezane vesti

Od posledica gripa umrle dve žene u Kragujevcu

Od posledica gripa umrle dve žene u Kragujevcu

RTK 12.02.2019
Od posledica gripa umrle su dve žene u Kragujevcu, preneli su danas beogradski mediji. Prema nezvaničnim informacijama, dve žene umrle su u kragujevačkom Kliničkom centru, gde su ležale na intenzivnoj nezi na Klinici za infektivne bolesti. Imale su… »
Epidemija gripa prijavljena u četiri okruga

Epidemija gripa prijavljena u četiri okruga

RTS 12.02.2019
Posle Niša, Pirotskog i Zlatiborskog okruga, epidemija gripa juče je prijavljena i u Moravičkom okrugu. U Čačku noćas je preminula starija žena najverovatnije od posledica gripa. Na intenzivnoj nezi čačanske bolnice nalazi se šest pacijenata… »
Danas četiri žrtve gripa u Srbiji

Danas četiri žrtve gripa u Srbiji

Studio B 12.02.2019
Od posledica gripa danas su umrle dve žene u Kragujevcu, jedna u Čačku i muškarac rumunske nacionalnosti u Požarevcu, prenose mediji. Dve žene umrle su u Kliničkom centru u Kragujevcu, gde su ležale na intenzivnoj nezi na Klinici za infektivne… »
Nova žrtva gripa: Preminula žena, raste broj obolelih

Nova žrtva gripa: Preminula žena, raste broj obolelih

OK radio 12.02.2019
U Čačku raste broj obolelih od gripa, naročito u prethodne dve nedelje, a prema rečima portparola Opšte bolnice u tom gradu, doktorke Biljane Kočović, starija žena preminula je tokom noći. U Čačku raste broj obolelih od gripa, naročito u… »

Vesti dana »