Povezane vesti

Tači: Nema lidera koji može da dovede u pitanje prijateljstvo sa Amerikom

Tači: Nema lidera koji može da dovede u pitanje prijateljstvo sa Amerikom

Novi magazin 13.02.2019
Predsednik Kosova Hašim Tačije večeras izjavio kako nema lidera koji može da dovede u pitanje prijateljstvo sa Amerikom i zatražio je suspenziju takse za proizvode koji se uvoze iz Srbije i Bosne i Hercegovine. "Prijatelj možeš biti kada poštuješ… »
SZS: Vučić da saopšti o čemu je pregovarao sa Tačijem

SZS: Vučić da saopšti o čemu je pregovarao sa Tačijem

Novi magazin 13.02.2019
Savez za Srbiju zahteva od predsednika Srbije Aleksandra Vučića da hitno obelodani o čemu je pregovarao sa predsednikom Kosova Hašimom Tačijem na svim sastancima koji je do sada imao. U saopštenju saveza se navodi da je Tači priznao da se sa… »
Tači: Prijateljstvo sa SAD od ključnog značaja; Sa Vučićem sam se sreo nekoliko puta i na sastancima koji nisu bili javni

Tači: Prijateljstvo sa SAD od ključnog značaja; Sa Vučićem sam se sreo nekoliko puta i na sastancima koji nisu bili javni

Večernje novosti 13.02.2019
Predsednik tzv. Kosova Hašim Tači izjavio je da se sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem susreo nekoliko puta na sastancima koji nisu bili javni. Predsednik tzv. Kosova Hašim Tači izjavio je da se sa srpskim predsednikom Aleksandrom Vučićem… »
Tači: Nisam se tajno sastajao sa Vučićem

Tači: Nisam se tajno sastajao sa Vučićem

Danas 12.02.2019
Predsednik Kosova Hašim Tači, rekao je danas, u intervujuu za Radio Televiziju Albanije (RTSH 1), da nije imao nijedan tajni sastanak sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. „Ja sam se sastao sa predsednikom Vučićem na raznim sastancima lidera… »

Vesti dana »