Povezane vesti

Orila se zadruga: Miljana Kulić napala Zolu na njegov rođendan, scena ostavila sve bez teksta (video)

Orila se zadruga: Miljana Kulić napala Zolu na njegov rođendan, scena ostavila sve bez teksta (video)

Blic 13.02.2019
Miljana Kulić je odmah nakon povratka u "Zadrugu" skočila u zagrljaj svom dečku Lazaru Čoliću Zoli koji je satima bio neutešan, jer je mislio da je ona otišla i da se neće vratiti. Međutim, Miljana Kulić je bila puna utisaka kada su joj pojedini… »
Miljana rekla Zoli da misli da je trudna a: onda u razgovor umešala i bivšeg (video)

Miljana rekla Zoli da misli da je trudna a: onda u razgovor umešala i bivšeg (video)

Blic 13.02.2019
Miljana Kulić njena majka Marija sinoć su se ipak vratile u rijaliti šou program "Zadruga 2", a Miljana je odmah skočila u zagrljaj svom vereniku Lazaru Čoliću Zoli. U jednom trenutku njih dvoje su zajedno završili u garderoberu kada je Miljana… »
Miljana Kulić opet zatrudnela u rijalitiju?! Uradila sam 2 testa i oba su pokazala 2 crte! Zola van sebe, ali još ovo krije…

Miljana Kulić opet zatrudnela u rijalitiju?! Uradila sam 2 testa i oba su pokazala 2 crte! Zola van sebe, ali još ovo krije…

Kurir 13.02.2019
Miljana Kulić se sinoć ponovo vratila u rijaliti i čim je stigla odvela je svog verenika Zolu da razgovaraju nasamo, a onda su izneli neke šokantne detalje! "Ne znam je li istina da je ono što si mi rekla u garderobi da se odmah napijem", pitao je… »

Vesti dana »