Povezane vesti
NBS: Privredni rast ove godine 3,5 odsto
Nova ekonomija 13.02.2019
Narodna banka Srbije predviđa privredni rast zemlje od 3,5 odsto za ovu godinu,izjavio je danas viceguverner NBS Željko Jović. Prema njegovim rečima u narednim godinama očekuje se njegovo ubrzanje na oko 4,0 procenta. Jović je, na predstavljanju… »
Neto priliv stranih direktnih investicija 3,2 milijarde evra
RTV 13.02.2019
BEOGRAD - Neto priliv stranih direktnih investicija (SDI) u Srbiju dostigao je 2018. godine 3,2 milijarde evra, čime je premašio očekivanja Narodne banke Srbije. Visok neto priliv SDI je četvrtu godinu zaredom bio više nego dovoljan da pokrije deficit… »
NBS: Inflacija ostaje niska i stabilna, u granicama cilja
Danas 13.02.2019
Narodna banka Srbije (NBS) danas je objavila da će inflacija i nadalje ostati niska i stabilna, u granicama cilja od tri odsto, sa odstupanjem plus ili minus 1,5 odsto. Viceguverner NBS Željko Jović je na prezentaciji februarskog izveštaja o inflaciji… »
NBS: Inflacija ostaje niska i stabilna
N1 Info 13.02.2019
Narodna banka Srbije (NBS) je objavila da će inflacija i nadalje ostati niska i stabilna, u granicama cilja od tri odsto, sa odstupanjem plus ili minus 1,5 odsto. Viceguverner NBS Željko Jović je na prezentaciji februarskog izveštaja o inflaciji kazao da… »
Vesti dana »
Manojlović: Oliver Ivanović je prva žrtva Briselskog sporazuma, odgovornost Beograda, Prištine i međunarodne zajednice
Beta pre 1 satjoš 30 povezanih
Đilas (SSP): Oliver Ivanović žrtva političkog nasilja koje još uvek nije kažnjeno
Beta pre 4 satijoš 24 povezane
Lančani sudar na Auto-putu "Miloš Veliki", muškarac podlegao povredama
RTS pre 50 minutajoš 63 povezane
Čačanska bolnica potvrdila: posle jutrošnjeg lančanog sudara, od sedam zbrinutih osoba jedna podlegla povredama
Dnevnik pre 25 minutajoš 38 povezanih





