Povezane vesti

Kroz dvogled sam gledao kako se sakriva ubica Gačić, mogao je da me ubije: Pozvao sam policiju, a kad sam zatražio novac…

Kroz dvogled sam gledao kako se sakriva ubica Gačić, mogao je da me ubije: Pozvao sam policiju, a kad sam zatražio novac…

Telegraf 13.02.2019
Za Edinom Gačićem je policija tragala duže od sedam dana, a juče je objavljeno da je raspisana nagrada od 25.000 evra za ključne informacije o ubici. Nakon informacije da je juče ubijen Edin Gačić, bosanskim medijima su se javili Sadmir Tarić i… »
Video u kome Bosanac traži 25.000 evra za dojavu o ubici Gačiću postao hit: Dajte momku pare, skoro su mu suze pošle…

Video u kome Bosanac traži 25.000 evra za dojavu o ubici Gačiću postao hit: Dajte momku pare, skoro su mu suze pošle…

Telegraf 13.02.2019
Edin Gačić je ubijen prilikom razmene vatre sa policijom. Višestruki ubica Edin Gačić sejao je strah po čitavoj BiH nekoliko dana, a juče je ubijen u razmeni vatre sa policijom. Kako su vlasti juče objavile da nude nagradu od 25.000 evra za… »
On je doveo policiju do serijskog ubice Gačića: Ne daju mi obećanu nagradu od 25.000 €! Mogao je da me ubije, a oni su me…

On je doveo policiju do serijskog ubice Gačića: Ne daju mi obećanu nagradu od 25.000 €! Mogao je da me ubije, a oni su me…

Kurir 13.02.2019
Sadmir Tarić i Armin Karović tvrde da su policiji u nedelju dali ključnu informaciju koja je dovela do lociranja višestrukog ubice Edina Gačića zbog kojeg su proteklih osam dana strahovali svi stanovnici BiH. Sadmir u razgovoru ističe da se sve… »
Ubica Edin Gačić nije slučajno odabrao mesto gde se danima skrivao: Ovde je boravio i najpoznatiji begunac u bivšoj…

Ubica Edin Gačić nije slučajno odabrao mesto gde se danima skrivao: Ovde je boravio i najpoznatiji begunac u bivšoj…

Telegraf 13.02.2019
Naselje Lepenica nema ni 3.000 stanovnika, već decenijama potresaju ubistva i u u njemu se često skrivaju okoreli kriminalci. Višestruki ubica Edin Gačić ubijen je u okršaju sa policajcima posle velike potere koja je trajala čak devet dana. Gačić… »
Bosanski "lovac na ucenjene glave" na mestu ubistva: Znao sam da je Edin Gačić na ovom terenu, 7 noći sam ga tražio sa…

Bosanski "lovac na ucenjene glave" na mestu ubistva: Znao sam da je Edin Gačić na ovom terenu, 7 noći sam ga tražio sa…

Telegraf 13.02.2019
Zijad Beganović zvani Rojnik sam je tragao za ubicom, on je vlasnik lovačke kolibe u čijoj se blizini odigrao vatreni obračun. Potraga za višestrukim ubicom Edinom Gačićem uznemirila je građane Bosne i Hercegovine, koji su strahovali za svoje… »
Čovek koji traži 25.000 evra: Ja sam doveo policiju do ubice!

Čovek koji traži 25.000 evra: Ja sam doveo policiju do ubice!

Sputnik 13.02.2019
Nakon informacije da je juče ubijen Edin Gačić, redakciji portala Kliks javili su se Sadmir Tarić i Armin Karović koji tvrde da su policiji u nedelju dali ključnu informaciju koja je dovela do lociranja višestrukog ubice od kojeg su proteklih osam… »
"Ubicu sam video na brdu, glava mi je bila u torbi": Tvrdi da je našao Edina Gačića, a kada je tražio nagradu, dobio je…

"Ubicu sam video na brdu, glava mi je bila u torbi": Tvrdi da je našao Edina Gačića, a kada je tražio nagradu, dobio je…

Blic 13.02.2019
Sadmir Tarić i Armin Karović tvrde da su policiji u nedelju dali ključnu informaciju koja je dovela do lociranja višestrukog ubice Edina Gačića zbog kojeg su proteklih osam dana strahovali svi stanovnici BiH. Sadmir u razgovoru za Klix ističe da se… »
Evo šta će biti sa 25.000 evra nagrade za dojavu o monstrumu gačiću: Ministar policije otkrio gde će završiti obećani…

Evo šta će biti sa 25.000 evra nagrade za dojavu o monstrumu gačiću: Ministar policije otkrio gde će završiti obećani…

Kurir 13.02.2019
Dan pošto je likvidiran serijski ubica Edin Gačić, pažnja javnosti uperena je na obećanu nagradu od 50.000 KM (oko 25.000 evra) koju je Vlada Kantona Sarajevo ponudila onome ko pruži tačnu informaciju o njegovoj lokaciji. Medijima su već počeli… »
Traži obećanih 25.000 evra: Doveo sam policiju do mudžahedina, mogao je da me ubije! Oterali su me i rekli da nagrada nije…

Traži obećanih 25.000 evra: Doveo sam policiju do mudžahedina, mogao je da me ubije! Oterali su me i rekli da nagrada nije…

Srbija danas 13.02.2019
Sadmir Tarić i Armin Karović tvrde da su policiji u nedelju dali ključnu informaciju koja je dovela do lociranja višestrukog ubice Edina Gačića zbog kojeg su proteklih osam dana strahovali svi stanovnici BiH. Sadmir u razgovoru ističe da se sve… »
Ispovest čoveka koji je bio za petama bosanskom monstrumu: Znao sam da će prema mojoj kolibi, bez policije sam ga lovio sedam…

Ispovest čoveka koji je bio za petama bosanskom monstrumu: Znao sam da će prema mojoj kolibi, bez policije sam ga lovio sedam…

Srbija danas 13.02.2019
Zijad Beganović zvani Rojnik, vlasnik lovačke kolibe u čijoj se blizini odigrao vatreni obračun policije i Edina Gačića, ispričao je kako je tražio ovog čoveka. - Policajci su ovih dana stajali i dežurali su kako se ovo desilo. Juče je bilo 30… »

Vesti dana »