Povezane vesti
"Trebalo je da bude na lečenju, ne na slobodi": Lukač tvrdi da je Edin Gačić u Banjaluci bio pod totalnim nadzorom policije
Blic 13.02.2019
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač rekao je da je višestruki ubica Edin Gačić tokom boravka u Banjaluci bio pod totalnim nadzorom pripadnika MUP-a i da je verovatno trebalo da bude na psihijatrijskom lečenju, a ne na slobodi. –… »
Trebalo je da bude na psihijatriji, ne na slobodi Lukač: Edin Gačić je u Banjaluci bio pod totalnim nadzorom
Kurir 13.02.2019
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač rekao je da je višestruki ubica Edin Gačić tokom boravka u Banjaluci bio pod totalnim nadzorom pripadnika MUP-a i da je verovatno trebalo da bude na psihijatrijskom lečenju, a ne na slobodi… »
Vesti dana »

PMF: Pustite našeg studenta, pokrenite postupak protiv policajca koji je rekao da ga vode na streljanje
Radio 021 pre 16 minutajoš 30 povezanih

Protesti i kontraprotesti u Subotici: SNS poziva na skup, studenti apeluju na mir
Serbian News Media pre 21 minutajoš 24 povezane

Đilas (SSP): Brnabić da podnese ostavku, a tužilaštvo da pokrene postupak
Beta pre 1 satjoš 9 povezanih