Povezane vesti

Spaleti: Niko ga nije izbacio, sam je rešio da ne igra

Spaleti: Niko ga nije izbacio, sam je rešio da ne igra

Mozzart sport 13.02.2019
Trener Intera objasnio nesporazum i situaciju sa ražalovanim kapitenom. "Niko ga nije oterao iz tima, sam je odlučio da ne putuje sa nama", objasnio je večeras trener Intera Lućano Spaleti razlog zbog kojeg se dosadašnji kapiten Mauro Ikardi ne… »
Ikardi izbačen iz tima!

Ikardi izbačen iz tima!

Mozzart sport 13.02.2019
Nije samo traka u pitanju, Argentinac totalno skrajnut, nema ga na spisku putnika za Beč... Nije samo traka, Mauro Ikardi je totalno skrajnut u Interu! Nakon što je na zvaničnom tviter profilu kluba saopšteno da je Argentincu oduzeta kapitenska traka… »
Inter oduzeo kapitensku traku Ikardiju!

Inter oduzeo kapitensku traku Ikardiju!

Mozzart sport 13.02.2019
Argentinac očigledno ostao bez novog ugovora, a već ovog leta bi mogao i da napusti Nerazure. Inter je zvanično oduzeo kapitensku traku Mauru Ikardiju, što je očigledno epilog burnih pregovora oko produžetka ugovora, u kojima je glavnu ulogu igrala… »
Ikardiju oduzeta traka, preuzeo je Handanović

Ikardiju oduzeta traka, preuzeo je Handanović

Mondo 13.02.2019
Argentinski centarfor više nije kapiten "nerazura". Golman Samir Handanović (34), reprezentativac Slovenije, od srede je kapiten Intera, umesto najboljeg strelca ekipe Maura Ikardija. Argentinac je "razrešen" jer još nije potpisao novi ugovor, kao i… »

Vesti dana »