Povezane vesti

Davor Dragičević: Pre godinu dana smo David i ja bili zajedno, danas je on pod zemljom, ja van zemlje

Davor Dragičević: Pre godinu dana smo David i ja bili zajedno, danas je on pod zemljom, ja van zemlje

Novi magazin 13.02.2019
Davor Dragičević, otac ubijenog mladića Davida Dragičevića, objavio je danas na Fejsbuk grupi "Pravda za Davida" da su on i njegov sin pre godinu dana bili zajedno, a da je danas David "u zemlji, on van zemlje". "Pre godinu dana imali smo jedan… »
Davor Dragičević: Uzeli ste mi Đakca, uzet ću vam sve

Davor Dragičević: Uzeli ste mi Đakca, uzet ću vam sve

Slobodna Evropa 13.02.2019
Davor Dragičević, otac stradalog Banjalučanina Davida objavio je emotivnu poruku na društvenim mrežama na kojima se odnedavno ponovo aktivirao nakon što je napustio BiH, a policija za njim raspisala potragu. " Evo i godina će kako mi te nema. Uzeli… »
"Osta sine kuća prazna, tvoja soba, tvoj miris...Ti si sad u zemlji, ja van zemlje": Davor Dragičević se emotivnom porukom…

"Osta sine kuća prazna, tvoja soba, tvoj miris...Ti si sad u zemlji, ja van zemlje": Davor Dragičević se emotivnom porukom…

Telegraf 13.02.2019
Davor se nalazi na nepoznatoj lokaciji od 30. decembra prošle godine, kada je policija raspisala poternicu za njim. Otac stradalog Banjalučanina Davida, Davor Draguičević, objavio je emotivnu poruku na društvenim mrežama na kojima se ponovo… »

Vesti dana »