Povezane vesti

Diploma tome Nikolića stigla u skupštinu! Doneo je Aleksandar Martinović da zapuši usta radikalima, a evo šta tačno piše…

Diploma tome Nikolića stigla u skupštinu! Doneo je Aleksandar Martinović da zapuši usta radikalima, a evo šta tačno piše…

Kurir 13.02.2019
Šef poslaničke grupe SNS Aleksandar Martinović pokazao je danas u Skupštini Srbije fotokopiju diplome bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića, jer, kako kaže, poslanici SRS stalno imaju potrebu da Nikolićevu "prebacuju" zbog diplome. "Ja do… »
Martinović u Skupštinu doneo kopiju Nikolićeve diplome

Martinović u Skupštinu doneo kopiju Nikolićeve diplome

Radio 021 13.02.2019
Poslanici SRS ponovo su u skupštinskoj raspravi pokrenuli pitanje diplome bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića. Zbog toga je šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandar Martinović pokazao, kako je rekao, kopiju njegove diplome uz… »
Čim vas čovek napusti o njemu pričate sve najgore, bio sam vam najbolji, a sada sam majmun: Martinović i Radeta u klinču…

Čim vas čovek napusti o njemu pričate sve najgore, bio sam vam najbolji, a sada sam majmun: Martinović i Radeta u klinču…

Telegraf 13.02.2019
Verbalni sukob poslanika naprednjaka i radikala. Poslanici Srpske radikalne stranke ponovo su danas u skupštinskoj raspravi pokrenuli pitanje diplome bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića zbog čega je šef poslaničke grupe Srpske napredne… »

Vesti dana »