Povezane vesti

Tajani se izvinio zbog izjava o Istri i Dalmaciji

Tajani se izvinio zbog izjava o Istri i Dalmaciji

RTS 13.02.2019
Predsednik Evropskog parlamenta Antonio Tajani, nakon susreta sa hrvatskim i slovenačkim poslanicima Evropske narodne partije, izvinio se i izrazio duboko žaljenje zbog svojih izjava povodom Dana sećanja u Bazovici, kod Trsta. "Posle podne sam se… »
Tajanijevo izvinjenje nakon sastanka s europarlamentarcima

Tajanijevo izvinjenje nakon sastanka s europarlamentarcima

Al Jazeera 13.02.2019
Prvi čovjek Evropskog parlamenta razgovarao je s hrvatskim i slovenskim zastupnicima Evropske pučke stranke. Predsjednik Evropskog parlamenta Antonio Tajani u srijedu se nakon susreta s hrvatskim i slovenskim zastupnicima Evropske pučke stranke izvinio… »
Isprika Tajanija pred Evropskom pučkom strankom

Isprika Tajanija pred Evropskom pučkom strankom

Slobodna Evropa 13.02.2019
Predsjednik Evropskog parlamenta Antonio Tajani u srijedu se nakon susreta s hrvatskim i slovenskim zastupnicima Europske pučke stranke ispričao i izrazio duboko žaljenje zbog svojih izjava prigodom Dana sjećanja u Basovizzi. "Iskreno žalim i… »
Tajani okrenuo drugi obraz: Izvinjavam se zbog izjave, uvek sam bio prijatelj Hrvatima i Slovencima

Tajani okrenuo drugi obraz: Izvinjavam se zbog izjave, uvek sam bio prijatelj Hrvatima i Slovencima

Kurir 13.02.2019
Predsednik Evropskog parlamenta Antonio Tajani danas se, nakon susreta sa hrvatskim i slovenačkim poslanicima Evropske narodne partije, izvinio i izrazio duboko žaljenje zbog svojih izjava povodom Dana sećanja u Bazovici, kod Trsta. "Po podne sam se… »

Vesti dana »