Povezane vesti

Jelenić upozorava: "Ovo nije prvi put, bilo je i odvrtanja šrafova na točkovima..."

Jelenić upozorava: "Ovo nije prvi put, bilo je i odvrtanja šrafova na točkovima..."

Sportske.net 14.02.2019
Prvi čovek srpskog vaterpola čeka mišljenje nadležnih organa, a ne Hrvatskog vaterpolo saveza. Predsednik Vaterpolo saveza Srbije Viktor Jelenić rekao je da se čeka mišljenje Upravnog odbora regionalne lige, a ne Hrvatskog saveza, povodom zahteva… »
Jelenić na rakciju vsh: Oni neka reaguju na svoj način, bitnija mi je reakcija LEN

Jelenić na rakciju vsh: Oni neka reaguju na svoj način, bitnija mi je reakcija LEN

Hot sport 14.02.2019
Predsednik Vaterpolo saveza Srbije je prokomentarisao reakciju kolega iz komšiluka. Vaterpolo savez Hrvatske se oglasio povodom incidenta u Splitu i pobunio se protiv stava crveno-belih koji ne žele da gostuju u tom delu regiona više. Viktor Jelenić… »
Jelenić odgovorio HVS: Presuđujete, a mi čekamo stav Lige

Jelenić odgovorio HVS: Presuđujete, a mi čekamo stav Lige

Dnevnik 14.02.2019
BEOGRAD: Predsednik Vaterpolo saveza Srbije Viktor Jelenić odgovorio je Hrvatskom savezu da dopis o neigranju srpskih klubova u Splitu i okolini manjoj od 200 kilometara nije upućen njima, već nadležnima iz Regionalne lige i da želi da čuje… »
Jelenić: Ne interesuje nas dopis hrvatskog saveza!

Jelenić: Ne interesuje nas dopis hrvatskog saveza!

Mozzart sport 14.02.2019
"Nismo mi uputili pismo kolegama iz Hrvatske već Upravnom odboru i Povereništvu takmičenja", pojasnio je predsednik VSS-a. Bura oko napada na mlade vatrepoliste Crvene zvezde u Splitu polako se u medijskom smislu stišava, ali se zato pojačava kada su… »
Vaterpolo savez Hrvatske: Zahtev srpskih klubova nije ostvariv

Vaterpolo savez Hrvatske: Zahtev srpskih klubova nije ostvariv

Danas 13.02.2019
Hrvatski vaterpolo savez (HVS) izrazio je danas žaljenje nakon što su Vaterpolo savez Srbije (VSS) i srpski klubovi poručili da iz bezbednosnih razloga ne žele da igraju u Splitu i okolini do kraja sezone i naveo da je neprihvatljiv predlog da se sve… »

Vesti dana »