Povezane vesti

Predsednik u kampanji Budućnost Srbije: Srbija je sve jača, daću sve od sebe da vam dovedem investitore, gradićemo puteve…

Predsednik u kampanji Budućnost Srbije: Srbija je sve jača, daću sve od sebe da vam dovedem investitore, gradićemo puteve…

Kurir 14.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja obilazak Srbije u okviru kampanje "Budućnost Srbije", a danas je u poseti Mačvanskom okrugu. 18.45 Vučić u Šapcu: Koliko košta moja kampanja,a koliko je "koštao" Tadić Budžet bivšeg predsednika… »
Kampanja "Budućnost Srbije" Vučić: Znam da ne živimo u svili i kadifi; Brnabić: Jadarit je veliki potencijal, moramo da…

Kampanja "Budućnost Srbije" Vučić: Znam da ne živimo u svili i kadifi; Brnabić: Jadarit je veliki potencijal, moramo da…

Večernje novosti 14.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je u četvrtak kampanju "Budućnost Srbije", obilaskom Mačvanskog okruga, a prva tačka koju je posetio je Osnovna škola "Mika Mitrović", u Bogatiću. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je u… »
Vučić u Šapcu: Koliko sada košta moja kampanja, a koliki je bio budžet Borisa Tadića 2011?!

Vučić u Šapcu: Koliko sada košta moja kampanja, a koliki je bio budžet Borisa Tadića 2011?!

Kurir 14.02.2019
Budžet bivšeg predsednika Srbije Borisa Tadića bio je 2011. godine 2,5 miliona evra, a moj, odnosno celog Predsedništva Srbije je 1,6 miliona evra, gotovo upola manje, rekao je večeras u Šapcu predsednik Aleksandar Vučić. On je u obraćanju u tom… »
Vučić u Loznici: Izgradićemo put koji će koštati skoro milijardu evra (foto, video)

Vučić u Loznici: Izgradićemo put koji će koštati skoro milijardu evra (foto, video)

Blic 14.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas kampanju "Budućnost Srbije", obilaskom Mačvanskog okruga, a prva tačka koju je posetio je Osnovna škola "Mika Mitrović", u Bogatiću. Ispred škole, predsednika su dočekali zaposleni i veliki… »
Predsednik obišao Opštu bolnicu u Loznici: Vučića dočekao veliki broj građana, mnogi hteli da se pozdrave sa njim (Foto)

Predsednik obišao Opštu bolnicu u Loznici: Vučića dočekao veliki broj građana, mnogi hteli da se pozdrave sa njim (Foto)

Kurir 14.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", Opštu bolnicu u Loznici, gde je u toku rekonstrukcija internog i grudnog odeljenja, kao i odeljenja psihijatrije. 1 / 5 Foto: Predsedništvo Srbije "Uložili… »
Vučić u Mačvi: Naše je da u miru radimo

Vučić u Mačvi: Naše je da u miru radimo

Mondo 14.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je kampanju "Budućnost Srbije" i iz Bogatića poručio da je na nama da nikome ne pretimo, ni sa kim ne ulazimo u sukobe, već da jačamo zemlju, ekonomski i na svaki drugi način. Foto: Tanjug/Predsedništvo… »
Vučić u kampanji budućnost Srbije: Predsednik danas obilazi Mačvanski okrug

Vučić u kampanji budućnost Srbije: Predsednik danas obilazi Mačvanski okrug

Kurir 14.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", danas će posetiti Mačvanski okrug. Prema programu posete, predsednik Srbije najpre će, u podne, obići rekonstruisanu Osnovnu školu "Mika Mitrović" u Bogatiću. View this… »

Vesti dana »