Povezane vesti
Njemačka izbjegla recesiju, ostvaren 'nulti rast'
Al Jazeera 14.02.2019
Nakon dinamičnog početka u 2018, u drugom polugodištu zabilježen je mali pad u trećem i nula posto u četvrtom tromjesečju. Njemačka je u četvrtom tromjesečju prošle godine "za dlaku" izbjegla tehničku recesiju zabilježivši nulti gospodarski rast… »
Nemačka umalo izbegla recesiju
Danas 14.02.2019
Nemačka je u četvrtom tromesečju umalo izbegla ulazak u recesiju pošto je imala nulti rast usled slabog doprinosa spoljne trgovine. Podaci koje je danas objavila nemačka statistička služba lošiji su od očekivanja pošto su analitičari predviđali rast od… »
Vesti dana »
"Počinjemo danas!" Završen ključni sastanak za samo 50 minuta, stigle pretnje iz Bele kuće, oglasio se i Tramp: "Izbacite ih" (foto)
Blic pre 27 minutajoš 29 povezanih
I Velika Britanija povlači vojno osoblje iz američke baze u Kataru: Napad SAD na Iran sve bliži?
Telegraf pre 47 minutajoš 34 povezane
„Mrzitelji Srbije stižu u Beograd“, rekao je Vučić: Kakve posledice mogu građani Srbije da očekuju od ovakvog odnosa predsednika prema EU?
Danas pre 1 satjoš 22 povezane
Ajnhornov biznis u Srbiji: Insight partners zaradio 1,4 miliona evra u 2024.
Danas pre 4 satijoš 4 povezane
Pregovori o Grenlandu u Beloj kući: Šefovi diplomatija Kopenhagena i Nuka danas popodne u Vašingtonu sa američkim sagovornicima
Večernje novosti pre 3 satajoš 29 povezanih


