Povezane vesti

Afere nedovoljne za ostavku Đukanovića

Afere nedovoljne za ostavku Đukanovića

Slobodna Evropa 15.02.2019
Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović je poručio da nema namjeru da podnese ostavku nakon niza afera koje su isplivale u posljednja dva mjeseca, a koje su vezane za njegove lične račune, kredite, firme u inostranstvu, dugove i protivzakonito… »
Đukanović: Knežević se obrušio na mene, jer mu nisam pružio zaštitu

Đukanović: Knežević se obrušio na mene, jer mu nisam pružio zaštitu

Novi magazin 15.02.2019
Crnogorski predsednik Milo Đukanović ocenio je da biznismen Duško Knežević aferama pokušava da se zaštiti od krivično pravne odgovornosti, te da se s vlasnikom Atlas grupe svojevremeno razišao, jer je on od njega tražio političku zaštitu za… »
Đukanović: Neću podneti ostavku

Đukanović: Neću podneti ostavku

RTV 15.02.2019
PODGORICA - Crnogorski predsednik Milo Đukanović, koji se poslednjih meseci našao na udaru teških optužbi nekada prijatelja, savetnika i saradnika, predsednika Atlas Grupe Duška Kneževića, poručio je da ne namerava da podnese ostavku, iako, kako… »
Đukanović se brani od optužbi: Niko nije plaćao moje račune i odmore, Knežević je kleptoman i prevarant! (video)

Đukanović se brani od optužbi: Niko nije plaćao moje račune i odmore, Knežević je kleptoman i prevarant! (video)

Kurir 15.02.2019
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović je u jednoj emisiji poručio da neće podneti ostavku, da je protiv odbeglog tajkuna Duška Kneževića i njegovih banaka podneo dve tužbe. Za Kneževića kaže da je nedostojan protivnik čiji su instruktori oni… »
Đukanović neće zbog Kneževića podnijeti ostavku

Đukanović neće zbog Kneževića podnijeti ostavku

Al Jazeera 15.02.2019
Biznismen i bivši prijatelj, savjetnik i saradnik je aktuelnog predsjednika Crne Gore označio kao šefa kriminalne hobotnice. Crnogorski predsjednik Milo Ðukanović, koji se posljednjih mjeseci našao na udaru teških optužbi nekada prijatelja… »
Đukanović: Nemam nameru da podnesem ostavku

Đukanović: Nemam nameru da podnesem ostavku

N1 Info 15.02.2019
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović poručio je kako nema nameru da podnese ostavku nakon optužbi biznismena Duška Kneževića, ocenivši da je "Knežević nedostojan protivnik, lažov i prevarant", koga su iskoristili oni koji žele da promene vlast… »
Milo Đukanović: Ostavku neću podneti!

Milo Đukanović: Ostavku neću podneti!

Večernje novosti 14.02.2019
Predsednik Crne Gore odgovorio na optužbe Duška Kneževića, vlasnika „Atlas grupe“. PODGORICA - Milo Đukanović, predsednik Crne Gore nema nameru da podnese ostavku posle optužbi koje na njegovu adresu u poslednje vreme iznosi vlasnik Atlas grupe… »

Vesti dana »