Povezane vesti
Đukić Dejanović: Suština novog Zakona da stimuliše žene da planiraju proširenje porodice
Radio 021 15.02.2019
Ministarka u Vladi Srbije zadužena za demografiju i populacionu politiku Slavica Đukić Dejanović rekla je da je suština zakona o finansijskoj pomoći porodici da stimuliše žene da planiraju proširenje porodice, kao i da nijedna Vlada do sada nije odvajala… »
Đukić Dejanović: Stimulisati žene da planiraju proširenje porodice
Blic 15.02.2019
Ministarka u Vladi Srbije zadužena za demografiju i populacionu politiku Slavica Đukić Dejanović rekla je da je suština zakona o finansijskoj pomoći porodici da stimuliše žene da planiraju proširenje porodice, kao i da nijedna Vlada do sada nije… »
Vesti dana »

(BLOG) U više gradova u Srbiji skupovi za i protiv blokada: Vučić sa pristalicama na Voždovcu, incidenti u Kraljevu i Novom Sadu
N1 Info pre 36 minutajoš 57 povezanih

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 10 satijoš 16 povezanih

"Predugo je, nešto mora da se uradi": Mask pozvao na raspuštanje britanskog parlamenta usled masovnih protesta u Londonu
Večernje novosti pre 1 satjoš 27 povezanih