Povezane vesti

U neverici gledala snimak: Marija Kulić čula da je Miljana trudna pa je napala pred svima

U neverici gledala snimak: Marija Kulić čula da je Miljana trudna pa je napala pred svima

Blic 15.02.2019
Zadrugarima je sinoć pušten klip na kome Miljana Kulić saopštava svom vereniku Zoli da je uradila test za trudnoću i da je isti bio pozitivan, zbog čega je njena majka Marija pobesnela. Marija Kulić se protivi vezi koju je Miljana u rijalitiju… »
Šok reakcija! Marija saznala da joj je ćerka trudna: Evo šta je savetovala Miljani da uradi... (video)

Šok reakcija! Marija saznala da joj je ćerka trudna: Evo šta je savetovala Miljani da uradi... (video)

Kurir 15.02.2019
Miljana Kulić je radila testove za trudnoću koji su davali nejasne rezultate. Jedan je bio pozitivan, drugi negativan, a zadrugari su gledali klip gde je ona obavestila Lazara Čolića Zolu o potencijalnom roditeljstvu. Miljanina majka, Marija Kulić… »
Miljana Kulić šokirala sve: Da, uradila sam test, pokazuje dve crte! (VIDEO)

Miljana Kulić šokirala sve: Da, uradila sam test, pokazuje dve crte! (VIDEO)

Svet plus 15.02.2019
Učesnici rijalitija "Zadruga 2" gledali su šta se sve dešavalo zanimljivo proteklih dana na imanju. Miljana Kulić još jednom šokirala sve svojim stavovima i izjavama. Da, uradila sam test, pokazuje dve crte, mogu da donesem i pokažem! Prvi klip… »

Vesti dana »