Povezane vesti

Zvanično - produžio Jovičić, ali tu nije kraj!

Zvanično - produžio Jovičić, ali tu nije kraj!

Sportske.net 15.02.2019
Očekuje se i još jedan potpis u Ljutice Bogdana. Milan Pavkov, Filip Stojković, Vujadin Savić i Milan Borjan su produžili ugovore u poslednjih par meseci sa Crvenom zvezdom, a tu se priča nije završila. Danas smo nagovestili da će ugovor potpisati… »
Zvezda osigurala Jovičića, potpisao i Gobeljić

Zvezda osigurala Jovičića, potpisao i Gobeljić

N1 Info 15.02.2019
Vezista Crvene zvezde Branko Jovičić produžio je ugovor tim klubom do 2021. godine. Dosadašnji ugovor isticao je leta 2020, ali su u srpskom šampionu odlučili da ništa ne prepuste slučaju i osiguraju borbenog fudbalera, koji je važan šraf u timu… »
Nema praznovanja, novi potpis u Zvezdi!

Nema praznovanja, novi potpis u Zvezdi!

Sportske.net 15.02.2019
Crvena zvezda završila još jedan bitan posao. Crvena zvezda je završila još jedan veoma bitan posao pred nastavak sezone. Pred utakmicu protiv Vojvodine očekuje se i objava kluba iz Ljutice Bogdana, a u pitanju je produžetak ugovora Branka… »
Novi ugovori u Zvezdi: Jovičiću 250.000 evra, Gobeljić dobio 200.000!

Novi ugovori u Zvezdi: Jovičiću 250.000 evra, Gobeljić dobio 200.000!

Mozzart sport 15.02.2019
Borjan potpisuje početkom naredne nedelje. Zvezda je nastavila trend započet ove zime! Posle Milana Pavkova, Filipa Stojkovića i Vujadina Savića, potpis na nove, produžene, ugovore sa srpskim šampionom stavili su Branko Jovičić i Marko Gobeljić… »
Jovičić u Zvezdi do 2021: Važno kao kada sam došao

Jovičić u Zvezdi do 2021: Važno kao kada sam došao

Vesti online 15.02.2019
Vezni fudbaler Crvene zvezde Branko Jovičić produžio je ugovor do juna 2021. godine. Jovičić je, prilikom druženja sa navijačima i vožnje u tramvaju sa obeležjima Zvezde po Beogradu, potvrdio da se ovavezao na novu saradnju. - Produžio sam… »

Vesti dana »