Povezane vesti

"Izdaja"i "Izdali ste Kosovo" vikali su i zviždali pristalice Dveri i SNP Naši u Orašcu, premijerka odgovorila: Što ste vi glasniji, to ćemo se mi boriti jače (video)

Telegraf pre 32 dana
Incident na svečanosti u Orašcu
Poštujte pretke, fašizam neće proći, poručila je danas predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić grupi pristalica Dveri i SNP Naši, koji su zvižducima propratili njeno obraćanje u Orašcu, na proslavi Dana državnosti. Naime, dok se premijerka obraćala, jedna grupa ljudi,... »

Srbija obeležava Dan državnosti

Dnevnik pre 32 dana
ORAŠAC: Centralnom državnom ceremonijom u Orašcu, sa koje je poručeno da treba da budemo hrabri i odlučni u prevazilaženju prepreka kao što su bili naši preci, Srbija je danas obeležila Sretenje, Dan državnosti, u znak sećanja na 15. februar 1804. kada je počeo Prvi srpski ustanak i kada je 1835. proglašen prvi srpski Ustav.
Predsednica vlade Ana Brnabić poručila je da su prelomni događaji iz istorije važni za razumevanje ovog trenutka u kojem se Srbija ponovo suočava sa izazovima, izborima i odlukama koje će kreirati budućnost, kao i da se ne treba... »

Premijerka izviždana na svečanosti u Orašcu

N1 Info pre 32 dana
Predsednica Vlade Ana Brnabić na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana je uz povike "Izdaja" i "Izdali ste Kosovo".
Izvor: RTS Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena". Zvižduci su se čuli i na pominjanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom govora... »

Brnabićeva odgovorila na zvižduke

Vesti online pre 33 dana
Poštujte pretke, fašizam neće proći, rekla je premijerka Ana Brnabić grupi članova Ravnogorskog pokreta, koji su zvižducima propratili njeno obraćanje u Orašcu.
Naime, dok se premijerka obraćala na proslavi Dana državnosti, jedna grupa ljudi, zviždala je i uzvikivala - "Izdaja", "Izdali ste Kosovo" i "Odlazite". Brnabićeva je, tokom govora, rekla da su danas u Orašac neki došli da... »

Obeležen Dan državnosti - nekome zvižduci, nekome ordenje

N1 Info pre 33 dana
Srbija obeležila Sretenje, Dan državnosti. Na centralnoj ceremoniji u Orašcu, predsednica Vlade Ana Brnabić izviždana je uz povike "Izdaja" i "Izdali ste Kosovo". U znatno mirnijoj atmosferi, Sretenje je obeležio i predsednik Aleksandar Vučić. On je u Predsedništvu odlikovao ordenjem zaslužne pojedince i institucije.
Izvor: N1 Pre nego što se okupljenima u Orašcu obratila, predsednica Vlade Ana Brnabić dočekana je uz povike "Izdaja, izdaja, izdaja!" Isto skandiranje nastavljeno je i tokom govora. Na pominjanje imena predsednika Aleksandra... »

Ana Brnabić izviždana na obeležavanju Dana državnosti

SEEbiz pre 33 dana
ORAŠAC - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike "Izdaja"i "Izdali ste Kosovo".
Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karadjordju neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena". Zvižduci su se čuli i na pominjanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom govora... »

Ana Brnabić izviždana u Orašcu (VIDEO)

Vesti online pre 33 dana
"Što ste vi glasniji to ćemo se mi boriti jače", istakla je Brnabić grupi sa zastavama pokreta Naši i Dveri.
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike "Izdaja" i "Izdali ste Kosovo". Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od... »

(VIDEO) Premijerka izviždana u Orašcu

Nedeljnik pre 33 dana
„Mnogo je Srbija propatila zbog fašizma, nećemo ovo tolerisati, ali molim vas još jednom ispoštujte pretke i državu Srbiju“, kazala je Ana Brnabić
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike „Izdaja“i „Izdali ste Kosovo“. Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od... »

Brnabić izviždana na obeležavanju Dana državnosti uz povike izdaja

Danas pre 33 dana
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike „Izdaja“i „Izdali ste Kosovo“.
Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od okupljenih pevali su „Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena“. Zvižduci su se čuli i na pominjanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom govora premijerke,... »

Brnabićeva na zvižduke:Poštujte pretke, fašizam neće proći

B92 pre 33 dana
B92: Brnabićeva na zvižduke:Poštujte pretke, fašizam neće proći
Poštujte pretke, fašizam neće proći, rekla je premijerka Ana Brnabić grupi članova Ravnogorskog pokreta, koji su zvižducima propratili njeno obraćanje u Orašcu.
Naime, dok se premijerka obraćala na proslavi Dana državnosti, jedna grupa ljudi, zviždala je i uzvikivala - "Izdaja", "Izdali ste Kosovo" i "Odlazite". Brnabićeva je, tokom govora, rekla da su danas u Orašac neki došli da... »

Brnabić izviždana na obeležavanju Dana državnosti Srbije

Slobodna Evropa pre 33 dana
Neki od okupljenih na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti Srbije u Orašcu zviždali su tokom govora premijerke Ane Brnabić, uz povike "Izdaja"i "Izdali ste Kosovo". Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja... »

VIDEO: Brnabić izviždana uz povike "Izdaja" na proslavi Dana državnosti u Orašcu

Radio 021 pre 33 dana
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike "Izdaja"i "Izdali ste Kosovo".
Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena". Zvižduci su se čuli i na pominjanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom govora premijerke,... »

Incident na proslavi Dana državnosti u Orašcu (video)

Mondo pre 33 dana
"Što ste vi glasniji to ćemo se mi boriti jače", istakla je Brnabić grupi sa zastavama pokreta Naši i Dveri.
Foto: Press kancelarija Vlade Srbije Ilustracija Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike "Izdaja"i "Izdali ste Kosovo". Dok je Brnabić... »

Ana Brnabić izviždana u Orašcu, pa poručila da fašizam neće pobediti u Srbiji

Morava info pre 33 dana
Predsednica Vlade Ana Brnabić na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana je uz povike „Izdaja“ i „Izdali ste Kosovo“. Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od okupljenih pevali su „Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena“. Zvižduci su se čuli... »

Premijerka izviždana na obeležavanju Dana državnosti u Orašcu

Nova ekonomija pre 33 dana
Predsednica Vlade Ana Brnabić na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana je uz povike "Izdaja" i "Izdali ste Kosovo". Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena". Zvižduci su se čuli... »

Incident u Orašcu: Brnabić na zvižduke simpatizera Dveri i SNP Naši: Poštujte pretke, fašizam neće proći (video)

Blic pre 33 dana
Poštujte pretke, fašizam neće proći, poručila je danas predsednica Vlade Ana Brnabić grupi pristalica Dveri i SNP Naši koji su zvižducima propratili njeno obraćanje u Orašcu, na proslavi Dana državnosti. Naime, dok je Brnabić govorila, jedna grupa ljudi, koja je nosila zastave Dveri i SNP Naši,... »

Premijerka Srbije Ana Brnabić izviždana na obeležavanju Dana državnosti uz povike izdaja

Beta pre 33 dana
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike "Izdaja"i "Izdali ste Kosovo". Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karadjordju neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena".... »

Premijerka Srbije Ana Brnabić izviždana na obeležavanju Dana državnosti uz povike izdaja

Novi magazin pre 33 dana
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike "Izdaja"i "Izdali ste Kosovo".
Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karađorđu neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena". Zvižduci su se čuli i na pominjanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom govora premijerke,... »

Sramni zvižduci Dveri tokom obeležavanja Dana državnosti Brnabić: Poštujte pretke, fašizam neće proći!

Kurir pre 33 dana
Poštujte pretke, fašizam neće proći, poručila je danas predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić grupi pristalica Dveri i SNP Naši, koji su zvižducima propratili njeno obraćanje u Orašcu, na proslavi Dana državnosti. Naime, dok se premijerka obraćala, jedna grupa ljudi, koja je nosila zastavu Dveri i... »

Dan državnosti Brnabić na zvižduke: Poštujte pretke, fašizam neće proći

Večernje novosti pre 33 dana
Poštujte pretke, fašizam neće proći, poručila je danas predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić grupi pristalica Dveri i SNP Naši, koji su zvižducima propratili njeno obraćanje u Orašcu, na proslavi Dana državnosti
Poštujte pretke, fašizam neće proći, poručila je danas predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić grupi pristalica Dveri i SNP Naši, koji su zvižducima propratili njeno obraćanje u Orašcu, na proslavi Dana državnosti. Naime, dok se... »

Beta pre 33 dana
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić danas je na centralnoj ceremoniji obeležavanja Dana državnosti u Orašcu izviždana uz povike "Izdaja"i "Izdali ste Kosovo". Dok je Brnabić držala govor ispred spomenika voždu Karadjordju neki od okupljenih pevali su "Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena".... »

Tramp: Malerova istraga je suluda, neka objavi dokumenta

Večernje novosti  pre 2 sata  još 1 povezana

Poklekla i Olga: Danilovićeva završila učešće na turniru u Majamiju

Večernje novosti  pre 3 sata  još 3 povezane

Kraj: Nemačka-Srbija 1:1

Večernje novosti  pre 1 sat  još 1 povezana
©2019 Netmark d.o.o.