Povezane vesti

Nurdor obeležio Svetski dan dece obolele od raka

Nurdor obeležio Svetski dan dece obolele od raka

Jug press 15.02.2019
NIŠ Puštanjem zelenih balona i prigodnim programom na platou ispred TC „Kalča“pod sloganom „I ja se borim“ Niš se pridružio gradovima koji su obeležili Svetski dan dece obolele od raka. Ovo je bila i prilika da se najavi nove kampanje tokom… »
Obeležen Svetski dan dece obolele od raka

Obeležen Svetski dan dece obolele od raka

RTK 15.02.2019
Povodom svetskog dana dece obolele od raka, 15. februara, Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka – NURDOR, organizovalo je niz manifestacija pod sloganom „I ja se borim“. Ovo udruženje se trudi da svakog dana, ne samo ovog, ukaže na… »
Podrska deci oboleloj od malignih bolesti – “I ja se borim“ u Ivanjici (VIDEO)

Podrska deci oboleloj od malignih bolesti – “I ja se borim“ u Ivanjici (VIDEO)

InfoLIGA 15.02.2019
Humanitarnim skupom u centru grada danas je NURDOR i u Ivanjici obeležio Dan dece obolele od raka. Volonteri lokalne Kancelarije za mlade i Crvenog krsta prodavali su suvenire i delili flajere a sav prikupljen novac namenjen je otvaranju Roditeljske… »
I Vranjanci pružili podršku NURDOR-u i bolesnoj deci

I Vranjanci pružili podršku NURDOR-u i bolesnoj deci

Jugmedia 15.02.2019
Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka (NURDOR) obeležilo je danas Svetski dan dece obolele od malignih bolesti humanitarnim skupom u centru Vranja, a simbolično je tačno u 13 časova pušten jedan balon kao znak podrške svim mališanima… »
Za obolelu decu: Akcija NURDOR-a u Vranju

Za obolelu decu: Akcija NURDOR-a u Vranju

OK radio 15.02.2019
Povodom 15. februara, Svetskog dana dece obolele od raka, u Vranju je, četvrtu godinu zaredom, održana akcija "I ja se borim”, koju su organizovali Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka NURDOR, uz podršku Crvenog krsta Vranje… »
Mali Aleksa poslao srce podrške super herojima

Mali Aleksa poslao srce podrške super herojima

Jugmedia 15.02.2019
Puštanjem tri balona i srca podrške, mali Aleksa Sokolović iz Leskovca koji je pobedio opaku bolest, danas je u centru grada u znak sećanje na nestale dečje duše, pružio podršku malim super herojima na Svetski dan dece obolele od raka, u akciji… »

Vesti dana »