Povezane vesti
Han sa delegacijom Prištine u Minhenu o dijalogu
RTS 15.02.2019
Komesar EU za proširenje i susedsku politiku Johanes Han je na marginama Minhenske bezbednosne konferencije razgovarao sa delegacijom Prištine i tom prilikom je ponovo ukazao da je potrebno vratiti se dijalogu pod pokroviteljstvom EU. Prištinsku… »
Han: Dobar razgovor s kosovskim liderima, neophodno je vratiti se dijalogu
N1 Info 15.02.2019
Evropski komesar za proširenje Johanes Han izjavio je da je imao "dobru razmenu" s kosovskim liderima na bezbednosnoj konferenciji u Minhenu i da je ponovio da je neophodno obnoviti dijalog. Han je na Tviteru naveo da je ponovio svoju ponudu za brzo i… »
Han: Dobar razgovor s kosovskim liderima, tražio sam povratak dijalogu
Danas 15.02.2019
Evropski komesar za proširenje Johanes Han izjavio je danas da je imao „dobru razmenu“ s kosovskim liderima na bezbednosnoj konferenciji u Minhenu i da je ponovio da je neophodno obnoviti dijalog. Han je na Tviteru naveo da je ponovio svoju ponudu za… »
Vesti dana »

"Odluka Moskve gest dobre volje": Peskov o Putinovom predlogu o smanjenju nuklearnog naoružanja
Večernje novosti pre 38 minutajoš 59 povezanih

Napadnuta flotila grete tunberg, dronovi pogodili 11 brodova! Aktivisti nose pomoć za Gazu i optužuju Izrael: "Koriste eksplozive i hemijske agense" prvi snimci
Kurir pre 4 satijoš 5 povezanih

Dva miliona ljudi evakuisano u Kini zbog supertajfuna, na Tajvanu najmanje 15 poginulih
BBC News pre 38 minutajoš 21 povezana